New York’ta FETÖ’nün Erdoğan karşıtı reklamına karşı 15 temmuz reklam kamyoneti!

New York’taki Times Meydanı’nda FETÖ’cüler tarafından Türkiye’yi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karalamaya yönelik verilen ve tepkiler karşısında kaldırılan reklama karşılık bugün dijital ekranlı kamyonet dolaştırıldı. Araçların üstünde yazı ve görsellerle 15 Temmuz kahramanlık destanı anlatıldı.
Takip et
New York’ta FETÖ’nün Erdoğan karşıtı reklamına karşı 15 temmuz reklam kamyoneti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ABD’nin dünyaca meşhur New York‘taki Times Meydanı‘nda, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi grup tarafından Türkiye’yi karalamaya yönelik verilen ve tepkiler karşısında kaldırılan reklama karşılık bugün dijital ekranlı kamyonet dolaştırıldı.

HAİN DARBE GİRİŞİMİ ANLATILDI

Türk-Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesi (TASC) organizasyonuyla Times Meydanı’nı dolaşan kamyonetteki dijital ekranda FETÖ örgütünün iç yüzünü ve 15 Temmuz darbe girişimini anlatan görseller yayınlandı.

New York’ta FETÖ’nün Erdoğan karşıtı reklamına karşı 15 temmuz reklam kamyoneti!

NE OLDU?

Önceki gece New York’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan bir karalama operasyonu gerçekleştirildi. FETÖ’cülerin organizasyonu ile dünyanın en meşhur meydanlarından biri olan Times’da ‘Stop Erdoğan’ yazılı ilanlar yayınlandı.

New York’ta FETÖ’nün Erdoğan karşıtı reklamına karşı 15 temmuz reklam kamyoneti!New York’ta FETÖ’nün Erdoğan karşıtı reklamına karşı 15 temmuz reklam kamyoneti!

SORUŞTURMA AÇILDI

Birçok isim ve kurum konuyla alakalı olarak eleştiri yaparken, son olarak Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Erdoğan’a karşı yapılan kara propaganda girişimine karşı harekete geçti. Savcılık, “Stop Erdoğan” ilanını verenler ve organize edenler ile ilgili soruşturma başlattı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Amerika’nın New York eyaletindeki bir kısım caddelerde bulunan reklam panolarında: ‘STOP TRIPLED IN FEMICIDE ERDOGAN’S TURKEY’, ‘5,000 WOMEN +780 BABIES ARE POLITICAL PRISONERS IN TURKEY’ biçiminde ilanların verildiği, bu ilanların giderlerinin Türkiye’deki sessizler tarafından karşılandığı ve organize edildiğine dair videoların bazı sosyal medya hesaplarında paylaşılması üstüne, yapılan paylaşımlar ihbar kabul edilerek reklam ilanlarını veren ve organize eden kişiler ile ilgili soruşturma başlatılmıştır”

New York’ta FETÖ’nün Erdoğan karşıtı reklamına karşı 15 temmuz reklam kamyoneti!

“BUNET ŞEBEKESİ TÜRKİYE’Yİ DURDURAMAZ”

Terör örgütünün karalama kampanyasına Twitter üstünden tepki gösteren AK Parti Sözcüsü Çelik, “FETÖ terör örgütü Türkiye düşmanı, tümnet projelerinin gönüllü kölesidir. FETÖ yöneticileri tıpkı PKK gibi insanlık düşmanı ve Türkiye düşmandır. Bunların Cumhurbaşkanımıza saldırıları milletimize düşman oldukları içindir. Bunet şebekesi Türkiye’yi durduramaz, Cumhurbaşkanımızın kararlı yürüyüşünü durduramaz” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.