New York sokaklarında FETÖ’cülerden Erdoğan’a çirkin tabela saldırısı!

15 Temmuz darbe girişimi sonrası ABD’ye kaçan FETÖ’cülerin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik çirkin saldırıları devam ediyor. Temsilciler Meclisi mensuplarına mektup yazdırarak Türkiye’yi ve Erdoğan’ı şikayet eden FETÖ’cüler bu defa de New York’un en işlek caddelerinden birinde yer verilen reklam panosuna çirkin ifadelerin yer aldığı ilanlar verdi.
Takip et
New York sokaklarında FETÖ’cülerden Erdoğan’a çirkin tabela saldırısı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

15 Temmuz’un sonrasında FETÖ’cülerin sığındığı liman olan ABD’de, terörist organizasyon üyeleri, Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aleyhindeki çalışmalarını sürdürüyor.

New York’un en işlek caddelerinden biri olan Time Square’de yer verilen reklam panolarında Erdoğan aleyhinde ilan veren FETÖ’cüler, kara propaganda faaliyetlerini sürdürüyor.

“STOP ERDOĞAN” İLANLARI

New York’ta yer verilen elektronik reklam panolarına ilan veren FETÖ’nün ABD’deki platformlarından olan “Silenced Turkey” oluşumu, Türkiye ve Erdoğan düşmanlığında sınır tanımayacak reklam panolarına “Stop Erdoğan” yazılarını yazdırdı.

Özellikle meşhur markaların yüzbinlerce dolara reklam verdiği yer olarak bilinen Time Square’de ilan veren FETÖ’cü platform Türkiye ve Erdoğan aleyhinde kara propaganda faaliyetleri gerçekleştirdi.

DAHA ÖNCE DE OTOMOBILLERE İLAN VERMİŞLERDİ

FETÖ’cüler daha önce de benzer kara propaganda yönetimini uygulamış, New York’ta taksilerin üzerlerinde bulunan reklam panolarına Cumhurbaşkanı Erdoğan aleyhinde ilanlara yer verilmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.