Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı: Şehrin Hizmetindeyiz

Nevşehir Belediye Başkanı olan Rasim Arı yaptığı açıklamalarda eleştirilere yanıt verdi, halka ve hakka hesap veririz dedi.

Göreve ilk geldiği günden bu yana seçim öncesi  verdikleri sözleri yerine getirmek için çalıştıklarını söyleyen Nevşehir Belediye Bakanı Rasim Arı, şehrin içme suyu problemine yönelik büyük çaba gösterdiklerini belirtti.

“ŞEHRİN ALT YAPI SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR”

Şehrin alt yapı sistemlerine yönelik çalışmalarında; Mustafa Parmaksız, Lale Caddesi, Saatçi Hoca Caddesi ve Meteris Meydanı’nda çalışmaların tamamlandığını ifade etti. Açıklamaların devamında bu çalışmaları halkın gördüğünü ve çıkardıkları boruların halinin ortada olduğunu söyleyen Arı, “Nevşehirli vatandaşlarımızı nasıl böyle bir alt yapıya mahkûm edebilirdik? Nasıl nede olsa buraya harcanan milyonlarca lirayı kimse görmeyecek diyebilirdik? Şimdi gece gündüz çalışarak uzun yıllar kazılmaya ihtiyaç duyulmayacak bir alt yapı yaptık. Bu bölgelerdeki yolların eski halini hepiniz hatırlıyorsunuz. Gelinen noktada sağlam alt yapısı ve üst yapısıyla, konforlu ulaşım imkanı ile bu caddelerimizin hepsi pırıl pırıl oldu.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı