Neuer Bayern’den Ayrılabilir!

Tecrübeli kalecinin menajeri yaptığı açıklamada Neuer’in, daha büyük kupalara oynayan bir takıma transfer olmak istediğini söyledi.

Alman kalecinin menajeri, kaptanın bu yaz sonunda kulüpten ayrılmak istediğini ve takımın hırs seviyesinden memnun olmadığını söyledi. Neuer’in 2021 yılına kadar sözleşmesi devam etse de başarılı kaleci, kulübünün Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olamamasından şikayetçi. Tecrübeli kalecinin menajeri yaptığı açıklamada, “Oyuncum Şampiyonlar Ligi’ni bir kez daha kazanmak istiyor” dedi.

Neuer’in başarı odaklı bir futbolcu olduğunu belirten menajer, 2013 yılında kazandığı Şampiyonlar Ligi kupasının oyuncuya yeterli olmadığını söyledi. Neuer’in sözleşmesi 2021 yılında bitiyor. Başarılı kaleci, 2021 yılında emekli olmayı düşünmüyor ve Bayern ile yeni bir sözleşme imzalamak konusunda da isteksiz. Geriye en iyi seçenek olarak takımdan ayrılmak kalıyor.

“EN İYİ DÖNEMİNİ YAŞIYOR”

Manuel Neuer, 2013 yılında Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırmıştı. 33 yaşındaki tecrübeli isim, Almanya liginde çıktığı 372 maçta 284 gol yedi. Şampiyonlar Ligi’nde ise 100 kez forma terletti. Menajeri, Neuer’in performansının düştüğü yönündeki eleştirileri ise, kalecinin henüz 33 yaşında olduğunu ve en iyi dönemini yaşadığını belirterek reddetti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı