Netflix’in yeni Türk dizisi 50m2 yayınlandı

50m2 dizisinin tüm sezonu 27 Ocak 2021 Çarşamba günü Netflix’te yayınlandı. 50M2’nin 8 bölümden oluşan ilk sezonu Netflix aboneleri tarafından izlenebiliyor.
Takip et
Netflix’in yeni Türk dizisi 50m2 yayınlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Netflix üzerinden aynı anda 192 ülkeden izlenebilen dizinin yönetmenliğini Selçuk Aydemir yaparken senaryoyu ise Burak Aksak yazdı.

50m2 dizisinin konusu

50m2, gizemli bir tetikçi olan Gölge’nin hikayesini anlatıyor. ölge, kendisine uzun süredir kayıp olan babası gibi davranan Servet’innetinin ardından, kendini aniden yabancı bir mahallede 50 metrekarelik bir terzi dükkanında yaşarken bulur. Durum düzelene kadar orada saklanırken, mahalledekilerin kendisini ölen dükkân sahibinin oğlu olduğunu düşündüklerini öğrenir. Ancak, bu kimliği korumanın düşündüğü kadar kolay olmayacağını çabucak anlar. Bu yeni mahallede ne kadar yaşarsa, geçmişine ve gerçek kimliğine dair sırları o kadar çok keşfedecek, etrafındakilere o kadar çok yardım edecek ve bir o kadar başka birine dönüşecektir.

50m2 dizisinin oyuncuları

Engin ÖztürkAybüke PusatCengiz BozkurtKürşat AlnıaçıkTolga TekinÖzgür Emre YıldırımHasan YalnızoğluMurat KılıçGaye GürselYiğit KirazcıTuğçe KarabacakCansu DağdelenTuncay Beyazıt

50M2 DİZİ İZLE

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.