adplus-dvertising

Netflix’in yeni dizisi Erşan Kuneri’nin galası yapıldı!

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği, Netflix’in yeni dizisi “Erşan Kuneri”nin galası Grand Pera’da yapıldı. Başrollerinde Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak’ın bulunduğu dizi 13 Mayıs’tan itibaren izlenebilecek.
Takip et
Netflix’in yeni dizisi Erşan Kuneri’nin galası yapıldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cem Yılmaz’ uzun zamandır merakla beklenen dizisi Erşan Kuneri’nin galası, meşhur oyuncuların katılımıyla İstanbul Grand Pera’da yapıldı. Dizinin ilk bölümünün gösterimi öncesi gazetecilere açıklamada bulunan Cem Yılmaz, çekim sürecinin çok güzel geçtiğini söyleyerek, “Her bölümde başka tür bir film vardı. O türlerden, daha çekmediğimiz bir sürü var. Eğer ikinci sezonu yaparsak bambaşka filmler çekeriz.” şeklinde konuştu.

“İZLEYİCİLERİN HOŞÇA VAKİT GEÇİRMESİNİ İSTİYORUZ”

Yılmaz, eğlenceli bir iş yapmayı hedeflediklerinin altını çizerek, şunları kaydetti:
“Yani (seyircilerin) bu macerayı, bir hafta sonu arkadaş grubuyla izleyip de hoşça vakit geçirmesini istiyoruz. Hepimizin fikri bu. Çekimlere başlamadan 6 ay öncesinde hep üstüne konuşarak vakit geçirdik. Ekibimiz çok sağlam, çok tecrübeli. Dolayısıyla beni de sadece oynuyormuşum gibi rahat ettiren bir ekibimiz var. Dolayısıyla hem prodüksiyonda, kamera arkasında emeği geçen tüm arkadaşlarımıza da buradan teşekkür ediyorum.”

Netflix’in yeni dizisi Erşan Kuneri’nin galası yapıldı!

“GÜZEL BİR SERÜVENİ TAMAMLADIK”

Oyuncu Zafer Algöz de projenin önce sinema filmi olarak düşünüldüğünü ifade ederek, “İçindeki hikayelerin kimilerini, budamaya ve atmaya kıyamadığımız için daha geniş bir konsept olsun dedik. Ortalama 5,5-6 saatlik tamamı birbirinden bağımsız, farklı hikayelerden oluşan çok güzel bir serüveni başarıyla tamamladığımıza inanıyorum. Tamamı birbirinden çok değerli oyuncu arkadaşlarımız var. Zaten izleyenler de görecek ki herkes kendi dışında, başka başka insanlara da yaşam verdi.” ifadelerini kullandı.

Çok eğlenceli ve güzel bir işe imza attıklarını düşündüğünü belirten Algöz, seneler sonra da keyifle izlenecek bir yapım olduğunu dile getirdi.

Oyuncu Merve Dizdar ise sette çok güzel bir yaz geçirdiğinin altını çizerek, “Öncelikle Cem’e ve sonra bütün ekibe çok teşekkür ediyorum. Çok şey öğrendim, çok mutlu oldum. Yarın bu hissin izleyicilere de geçeceğini düşünüyorum. İyi seyirler diliyorum şimdiden herkese.” ifadelerini kullandı. (AA)

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.