Netflix yeni yerli yapımı Aşk 101’in fragmanını yayınladı

Aşk 101 ne zaman başlıyor? Netflix dizisi Aşk 101'den yeni fragman yayınlandı! İşte konusu, oyuncuları ve yayın tarihi... Netflix, Türkiye’de faaliyete başladığı andan itibaren yerli yapımları ile dikkat çekti. Netflix’in ilk yerli yapım dizisi olan Hakan: Muhafız’ı geçtiğimiz aylarda yayınlanan Atiye izlemişti. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Netflix 365 etkinliğiyle ise Netflix’in yeni yerli filmi Yarına Tek Bilet ve yeni dizileri duyurulmuştu.

1990’lar Türkiyesi’nde, dışlanmış bir grup genç, onlarla kalmak için sebebi olsun diye sevgili öğretmenlerini birine aşık etmek için el ele verir.


Okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda plan yapan 17 yaşında bir grup asi genci odağına alan hikaye gençlerin aşkı keşfetme süreçlerini odağına alıyor. 1998 yılında geçecek olan dizide gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek üzere işe koyulduklarında asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar ve bu yolculukta beraberken güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini fark ederler.
Dünyaca ünlü yayın platformu Netflix, yeni yerli yapımı Aşk 101’in fragmanını bugün yayınladı.+

Netflix’in yeni yerli dizisi Aşk 101’in fragmanı Netflix’in YouTube kanalından yayınlandı. Önümüzdeki ay gösterime girecek Aşk 101’in senaryosunu, Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler’in senaristi Meriç Acemi yazdı. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Kubilay Ata, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı ve İpek Filiz Yazıcı bulunuyor.

1998 yılında bir lisede okuyan öğrencilerin hayatına mercek tutan dizi, gençlerin dostluklarını, büyüme heyecanlarını gözler önüne serecek. Aşk 101’in öğrencileri, kişisel maceralarının yanında yaptıkları bir plan nedeniyle de kendilerini, öğretmenlerinin de aşk hayatının içinde bulacaklar.

Netflix’in Hakan: Muhafız ve Atiye’nin ardından yayınlayacağı üçüncü yerli yapım dizisi olan Aşk 101’in yönetmenliğini ise Deniz Yorulmazer üstlendi. Deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini yaptığı Aşk 101’in 8 bölümlük ilk sezonu 24 Nisan’da Netflix’te gösterime girecek.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı