Netflix Yeni Serisinin Posterlerini Yayınladı!

Tüm zamanların en iyi oyunlarından birisi şimdi de dizi oluyor. Diziden ilk görüntüler ise geçtiğimiz günlerde paylaşıldı.

Bilgisayar oyuncularının merakla beklediği diziden ilk görüntüler geldi. Birçok eleştirmen tarafından tüm zamanların en iyi oyunlarından birisi olarak kabul edilen Witcher 3: Wild Hunt, seriyi bambaşka bir seviyeye taşımıştı.

Netflix, başarılı oyun serisini dizi yapma kararını açıkladığı zaman tüm dünyada yeni bir heyecan başladı. İlk sezonunun çekimleri biten diziden ilk görüntüler geçtiğimiz günlerde paylaşıldı. Serinin başrolü Geralt ve arkadaşlarının görüntüleri bekleyenleri memnun etti.

BAŞROLDE HENRY CAVİLL OYNUYOR

Dizinin başrol oyuncusu Henry Cavill’i daha önce canlandırdığı “Superman” rolüyle tanıyoruz. Dizide doğaüstü güçleri olan bir canavar-cadı avcısı olarak karşımıza çıkacak. Dizinin ilk sezonunun sadece 8 bölümden oluşması ise hayranlarını şimdiden üzdü. Dizininin senaristi Lauren S. Hissrich konuyla ilgili olarak, “Dizinin 8 bölümden oluşması bekleyenleri şimdiden üzmüş olsa da, her bölümün dolu dolu olacağını garanti edebiliyoruz” ifadelerini kullandı. Sinema eleştirmenlerinin yorumları ise, önümüzdeki yıllarda fantastik dizilere doyacağımız yönünde. Zira, final yapan Game of Thrones’un ardından Yüzüklerin Efendisi ve The Witcher gibi iki büyük dizi bizi bekliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı