Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde!

Netflix hakkında ortaya atılan iddialar sonrasında birçok kişi Netflix'in Türkiye'den çekilip çekilmeyeceğini merak etmeye başladı. Gazeteci Cüneyt Özdemir'in iddiasına göre Netflix, 'eşcinsellik' sansürü için AKP ile restleşti ve Türkiye'deki çekimlerini durdurma kararı aldı. Bu kararın konuşulmasının ardından sosyal medyada herkes Netflix yanında oldu ve kapatılmamasını istedi. Tepki verenlerden biri de Demet Akalın ve Armağan Çağlayan oldu!
Takip et
Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Netflix hakkındaki “Türkiye’den çekiliyor” iddaiları sosyal medyayı salladı. Netflix’in AKP ile yaptığı ‘eşcinsellik’ sansürüyle ilgili pazarlığın restleşmeyle sonuçlandığını ve Türkiye’deki dizi çikimlerinin durdurulduğunu öne sürdü.

Gazeteci Cüneyt Özdemir, AKP ve Netflix’in sansür nedeniyle restleştiğini öne sürerek, Netflix’i dünyada ilk defa Türkiye’nin yasaklayabileceğini öne sürdü. Özdemir, “Ak Partinin eşcinsellik sansürüne Netflix rest çekti. Türkiye’de dizi çekimlerini durdurdu” dedi.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı ise köşe yazısında Netflix’in bir Türk yapım şirketine ısmarladığı dizinin RTÜK müdahalesi sonucu iptal edildiğini yazdı. Altaylı isim vermezken iptal edilen projenin Çağan Irmak’ın yöneteceği “Şimdiki Aklım Olsaydı” dizisi olduğu belirtiliyor. Basına yansıyan haberlere göre dizide eşcinsel bir çift yer alacaktı.

Bu gelişmelerin ardından #NetflixTurkiye sosyal medyanın gündemi olurken Netflix’in Türkiye’den çekilme ihtimali üzerine tartışmalar yapılıyor.

Netflix kapanıyor iddialı üzerine sosyal medyada yapılan paylaşımlar

Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde! Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde!Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde! Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde! Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde!Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde! Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde!  Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde!   Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde! Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde! Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde! Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde! Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde! Netflix Türkiye’den çekilecek iddiası sosyal medyanın gündeminde!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.