Netflix Riverdale 5.sezon ne zaman yayınlanacak?

Netfix’in sevilen yapımı Riverdale 5.sezon ne zaman yayınlanacak sorularıyla gündemde. Yurtdışında yeni sezonların başlamasıyla Netflix Türkiye izleyicileri de heyecanlandı. Peki Riverdale 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Riverdale konusu ve oyuncular haberimizde...
Takip et
Netflix Riverdale 5.sezon ne zaman yayınlanacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Özellikle dram gerilim ağırlıklı dizileri sevenlerin ilgiyle izleyeceği diziyi henüz izlememiş olanlar için merak edilen tüm bilgileri haberimizde derledik.

Peki ilk bölümü 2017 yılında yayınlanan ve sonrasında ilgiyle takip edilen Riverdale konusu nedir, oyuncuları kimler?

Koronavirüs nedeniyle merakla takip edilen gençlik dizisinin son sezonu müzikal tadında çekildi ve kısa kesildi. Bu nedenle izleyiciler için yeni sezon geliyor. Riverdale beşinci sezon için geri dönüyor.

Netflix Riverdale 5.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin yeni sezonu yepyeni bölümleriyle birlikte yayınlandığı sitede gösterime girdi. Ancak Türkiye’de Netflix Türkiye kullanıcıları için henüz yayınlanmadı.

Gösterinin kaldığı yerden yeniden başlayacağını bilsek de yaklaşan zaman atlaması, muhtemelen büyüdüklerinde hala birlikte görmeyi umduğumuz çiftler de dahil olmak üzere tüm favori karakterlerimiz için işleri kesinlikle değiştirecek.

Hermione’yi oynayan Marisol Nichols, zaman atlamasından sonra Varchie için işlerin pek iyi gitmeyebileceğini ve Hermione’nin muhtemelen Veronica ile aynı durumda olacağını ima etti.

Netflix Riverdale 5.sezon ne zaman yayınlanacak?

“Şunu söyleyebilirim ki, hayat hakkında doğru. Gençken ilişkiler çok karmaşıktır ve bazen çok ciddileşir ve bunu beğenip beğenmediğinizden emin değilsiniz. Bu sizi büyüdükçe takip ediyor ve her şey kolaylaşmıyor ve bunu Veronica ile göreceğiz. “Bu arada Mark Consuelos, bazı büyük çiftlerin sarsılmasının da muhtemel
olduğunu açıkladı, “Beşinci sezon mezuniyet ve sonra birkaç bölümden yedi yıl sonra atlayacaklar. Bu da üniversitede kalmama kararıydı. Kolej zamanını kronolojik sırayla tamamen terk eder ve sadece atlar. İnsanlar hayatlarında, bazı insanlar farklı ilişkiler içinde.” Roberto’ya göre plan, üniversiteden mezun olduktan sonra bir şeyin herkesi kasabaya geri getireceğidir.

Netflix Riverdale 5.sezon ne zaman yayınlanacak?

Riverdale 5. sezon ne zaman?

Yönetmen koltuğunda Roberto Aguirre-Sacasa’nın oturduğu Riverdale dizi serisi yayınlanan her sezonuyla keyifle izlendi. Şimdi ise gözler yeni sezon bölümlerine çevrildi.

Çekimleri koronavirüsten dolayı ertelenen ve Eylül ayında başlayan dizinin yeni sezonunun 2021 Ocak ayında yayınlanması bekleniyor.

Yurtdışı gösterim başlamış olsa da henüz Netflix Türkiye bir açıklama yapmadı. En yakın zamanda yeni sezonlar karşınızda olacağı kuvvetle muhtemel.

Netflix Riverdale 5.sezon ne zaman yayınlanacak?

RIVERDALE KONUSU NEDİR?

Riverdale çok sevimli ve her şeyin yolunda gittiği gözüktüğü bir kasabadır. Kasabayı dışardan gören herkes bu kasabada yaşamak istemekte ve bu kasabanın huzur dolu olduğunu düşünmektedir. Fakat bu kasabada bazı insanların göremediği tuhaf olaylara meydana gelmektedir. Bu kasabada yaşayan ve bu kasabada okula giden lise öğrencisi Jason, serinlemek için girdiği nehirde boğulur. Jason’ın cesedi tüm aramalara rağmen bulunamaz ve kaybolur.

Riverdale kasabasında yaşanan bu boğulma olayı ve ardından boğulan kişinin cesedinin bulunamayışı, kasabı halkının garibine gitmiş ve ne yapacağını şaşırmışlardır. Veronica Lodge adlı kişi okula başlamak üzere iken bu kasabada eğitim hayatına başlamak için New York şehrinden Riverdale’ye gelir. New York’ta ailesinin karışmış olduğu bir skandal suçlamadan dolayı Lodge’nin psikolojisi tamamen bozulmuştur. Jason’ın arkadaşları yeni gelen Veronica ile ilgilenir ve aralarına alırlar. Artık bu gruba katılan Lodge bu kişilerle bir takım olaylara karışacaktır.

Netflix Riverdale 5.sezon ne zaman yayınlanacak?

RIVERDALE OYUNCULARI KİMLER?

1) K. J. Apa: Archie Andrews

2) Camilia Mendes: Veronica Lodge

3) Lili Reinhart: Betty Cooper

4) Cole Sprouse: Jughead Jones

5) Marisol Nichols: Hermione Lodge

6) Luke Perry: Fred Andrews

7) Casey Cott: Kevin Keller

8) Madelaine Petsch: Cherly Blossom

9) Madchen Amick: Alice Cooper

10) Lochlyn Munro: Hal Cooper

11) Ashleigh Murray: Josie McCoy

12) Skeet Ulrich: FP Jones

13) Martin Cummins: Sheriff Tom Keller

14) Nathalie Bollt: Penelope Blossom

15) Mark Consuelos: Hiram Lodge

16) Vanessa Morgan: Toni Topaz

Netflix Riverdale 5.sezon ne zaman yayınlanacak?

Riverdale 5.Sezonda Yeni Yüzler Olacak mı?

Beşinci sezonun Riverdale’e pek çok değişiklik getireceğini zaten biliyoruz (yedi yıllık bir zaman atlaması işleri karıştırmak zorundadır), ancak karışıma eklenecek bazı yeni karakterler de olacak. Insatiable’dan tanıyabileceğiniz Erinn Westbrook, kadroya kasabanın lokantasının eski sahibi Pop Tate’in torunu Tabitha Tate olarak katılacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.