Netflix İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Netflix İstanbul Ofisi İçin Eleman Arıyor!

Çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, bir süredir Türkiye'deki ofisi için yeni girişimlerde bulunuyor. Bir süre önce ise İstanbul'daki ofis için yönetici aradığını duyuran şirket, yeni bir iş ilanı daha yayımladı. Peki Netflix başvuru şartları neler, İngilizce bilmek şart mı? Netflix iş başvurusu nereye yapılır? Netflix Türkiye iş ilanı başvuru şartları, Netflix, İstanbul ofisi iş başvurusu...
Takip et
Netflix İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Netflix İstanbul Ofisi İçin Eleman Arıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeni iş ilanına göre Netflix, Türkiye’de üreteceği yapımlar için post prodüksiyon koordinatörü arıyor.

Netflix’in iş ilanında sunulan şartların başında, kişinin sektörde deneyimli olması (en az 3 yıl) ve İngilizce geliyor.

Ayrıca şirket, işe alacağı elemanın yerel şirketlerle de anlaşabilmesini, UHD ve 4K çekim yapan kameraların nasıl çalıştığını bilmesini ve bazı video montaj programları hakkında da bilgili olmasını istiyor.

Güçlü iletişim kabiliyeti, seyahat kısıtlaması olmaması ve tempoya ayak uydurabilmesi gibi genel kriterler de aranan şartlar arasında.

Netflix, ekibine katılacak yöneticinin göreviyle ilgili olarak ise “EMEA’daki (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) genişlememizi desteklemek için deneyimli bir yönetici arıyoruz. EMEA Kurumsal Gayrimenkul, İşyeri ve Güvenlik ekibinin bir parçası olacak kişi, İstanbul’daki ofisin yönetiminde kilit bir rol oynayacak” açıklamasında bulundu.

Netflix İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Netflix İstanbul Ofisi İçin Eleman Arıyor!

Netflix Türkiye iş ilanı başvuru şartları neler?

Netflix’in açıklamasına göre söz konusu pozisyona başvuracak adayların benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip olması; sosyal ilişkilerde başarılı ve iyi bir ekip çalışanı olması; motivasyonu yüksek, proaktif ve küçük ya da büyük herhangi bir sorun için çözüm üretmekten korkmayan; ofisin ihtiyaçlarına karşılık verebilen problem çözme becerileri yüksek kişiler olması gerekiyor.

Netflix, İstanbul ofisi iş başvurusu nasıl yapılır?

İstanbul’da açılacak ofis için bir yönetici arandığı duyurulan ilanda, “Netflix genişledikçe, en iyi ve en parlak yetenekleri aramaya devam ediyoruz” dendi.

Netflix İstanbul İşyeri Müdürü iş ilanı başvuru sayfası

Coordinator, Physical Production Turkey
Coordinator, Post Production, Turkish Originals
Netflix İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Netflix İstanbul Ofisi İçin Eleman Arıyor!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.