Netflix Cobra Kai 4. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Mayıs 2018‘de Youtube Premium tarafından yayınlanmaya başlayan Karate Kid efsanelerinin aynı karakterlerle yer aldığı dizi yayınlandığı günden bu yana büyük ilgi topladı. Youtube’dan Netix’e transfer olan Cobra Kai dizisinin üçüncü sezonu 1 Ocak’ta yayınlandı. Sezonu bitirenlerin merak ettiği soru ise Cobra Kai 4. Sezon ne zaman oldu. Peki, Cobra Kai 4. Sezon ne zaman?
Takip et
Netflix Cobra Kai 4. Sezon ne zaman yayınlanacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dizi 3.sezonu ile 1 Ocak’ta seyircisi ile buluştu. Yeni yıla seyircileri ile buluşarak giren dizi yeni yayıncısı Netflix‘ten 4.sezon onayı aldı.

Yapım IMDb‘de ilk 3 sezonu ile 86 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,7’lik puana sahip oldu. Seyircilerin haliyle asıl merak ettiği ise Cobra Kai 4.sezon ne zaman çıkacak? sorusu oldu.

Cobra Kai konusu

Dizinin konusu, “Karate Kid” filmlerinin devamı niteliğindeki bu dizide, hayatlarını değiştiren turnuvadan onlarca yıl sonra Johnny ile Daniel arasındaki rekabet yeniden kızışıyor. 1984 yılında gerçekleşen All Valley Karate Turnuvası’nda yaşananların otuz yıl sonrası anlatılıyor. İki dövüşçü de yıllar içerisinde olgunlaşmış ve farklı hayatlar sürmüştür. Zor zamanlardan geçen Johnny Lawrence, geçmişteki günlerine geri dönebilmek için dövüş okulu Cobra Kai’yi yeniden açar ve yeni öğrencilerini eğitmeye başlar. Johnny Lawrence ve Daniel LaRusso arasındaki rekabet ise yeniden kızışacaktır.

Netflix Cobra Kai 4. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Cobra Kai oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda, Ralph Macchio ve William Zabka’nın yanı sıra Xolo Maridueña, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Mary Mouser, Nicole Brown ve Jacob Bertrand gibi isimler yer alıyor.

Ralph Macchio – Daniel LaRusso
William Zabka – Johnny Lawrence
Xolo Maridueña – Miguel Diaz
Courtney Henggeler – Amanda LaRusso
Tanner Buchanan – Robby Keene
Mary Mouser – Samantha LaRusso
Jacob Bertrand – Hawk
Nichole Brown – Aisha
Gianni Decenzo – Demetri
Owen Morgan – Bert
Hannah Kepple – Moon
Martin Kove – John Kreese
Cameron Markeles – Frank
Asher Sheets – Yeni Cobra Kai öğrencisi
Griffin Santopietro – Anthony

Netflix Cobra Kai 4. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Cobra Kai 4.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi Netflix’ten 4.sezon onayını aldığı belirtiliyor. 3.sezon prömiyerini 2021 yılının ilk gününde yapan dizinin 4.sezon yayın tarihi henüz belli değil.Netix’e transfer olan dizi Cobra Kai 4. Sezon ne zaman sorusuyla gündemde.

80’li yılların sevilen film serisi Karate Kid’in devamı olan Cobra Kai, başarılı birinci ve ikinci sezonun ardından geçen yaz Netix tarafından satın alınmıştı. Üçüncü sezon için uzun bir süre bekleyen seyirci 10 bölümden oluşan sezonu bir çırpıda tüketti şimdi ise akıllarda ki soru ise Cobra Kai 4. Sezon ne zaman oldu. Peki,

Cobra Kai izleyicilerini sevindirecek bir haberimiz var. Basında yer alan bilgilere göre Cobra Kai’nin 5 hatta 6’ncı sezonu bile gelebilir. Netix dizinin dördüncü
sezonuna Ekim ayında onay verdi. Cobra Kai serisinin senaristi, yönetmeni ve yaratıcılarından biri olan Jon Hurwitz, Twitter hesabında Ekim ayının son haftasında dördüncü sezon senaryosunun tamamlandığı duyurdu.

Netflix Cobra Kai 4. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Jon Hurwitz bir başka paylaşımında ise çekimlere en erken 2021’in ilk aylarında başlayabileceklerini ve takvimin COVID-19’un seyrine göre değişebileceğini
açıklamış Aynı paylaşıma takipçisinden gelen “4. sezon ne zaman çıkacak” sorusuna Hurwitz şu şekilde cevap verdi: “4. Sezonun 3. Sezondan yaklaşık bir yıl
sonra çıkacağını düşünürdüm.” şeklinde cevapladı.

Cobra Kai Sosyal medya yorumları

Netflix Cobra Kai 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Cobra Kai 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Cobra Kai 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Cobra Kai 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Cobra Kai 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Cobra Kai 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Cobra Kai 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Cobra Kai 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Cobra Kai 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Cobra Kai 4. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.