Nesrin Cavadzade’den “Yaz Bitti” Pozu

Nesrin Cavadzade, Instagram hesabından yeni bir fotoğraf paylaştı. Güzel oyuncunu fotoğrafın altına “Yaz Bitti” notunu düştü. Yaz boyu paylaştığı cesur fotoğraflarla gündemde kalan güzel oyuncu, “Yaz Bitti” mesajı verdi.

Son dönemlerde yeni projelerde pek görünmeyen Nesrin Cavadzade, kişisel Instagram hesabını ise yoğun olarak kullanmaya devam ediyor. Bütün yaz paylaştığı cesur fotoğraflarla gündemde olmaya devam eden güzel oyuncu takipçilerine, “Yaz Bitti” mesajını gönderdi.

En son ‘Bizim Hikaye’ dizisinde yer alan ve dizinin finalinden önce kadrodan ayrılan Nesrin Cavadzade, uzun süredir herhangi bir projenin başrolünde yer almıyordu. Öte yandan güzel oyuncu bir sinema projesiyle tekrar izleyicinin karşısına çıkmayı planlıyor. Cavadzade, Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor.
Nesrin Cavadzade’den “Yaz Bitti” Pozu

NESRİN CAVADZADE KİMDİR?

Azerbaycan asıllı Türk dizi ve sinema oyuncusu Nesrin Cavadzade, aslen Bakü doğumludur. Güzel oyuncu 11 yaşındayken Türkiye’ye geldi. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümü mezunu olan Nesrin Cavadzade, Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda oyunculuk eğitimi aldı. Bugüne kadar birçok projede yer alan Nesrin Cavadzade, son yıllarda ekranlarda pek görünmüyor. Öte yandan oyuncunun Instagram hesabında 1.3 milyon takipçisi bulunuyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı