Nesrin Cavadzade, Yatak Pozuyla Takipçilerini Mest Etti

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerin başında gelen güzel oyuncu Nesrin Cavadzade'nin paylaştığı son fotoğraf kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.
Nesrin Cavadzade, Yatak Pozuyla Takipçilerini Mest Etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan ‘Bizim Hikaye’ dizisinde rol alan Nesrin Cavadzade, şu sıralar sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Son olarak yatakta çektirdiği fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunan güzel oyuncu, kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

“NAPIYOSUNUZ NESRİN HANIM”

La Casa de Papel dizisinde rol alacağı iddiaları ile gündeme gelen Nesrin Cavadzade, sosyal medya paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. 1,3 milyon kişi tarafından takip edilen güzel oyuncu, son paylaşımında yatakta çektirdiği fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu. Takipçilerinden bazılarının “Napıyosunuz Nesrin Hanım zaten ortalık karışık” şeklinde yorumlar yaptığı güzel oyuncunun fotoğrafı 18 saatte 90 binin üzerinde beğeni aldı.

İşte Nesrin Cavadzade’nin o paylaşımı;

Nesrin Cavadzade, Yatak Pozuyla Takipçilerini Mest Etti

NESRİN CAVADZADE KİMDİR?

Nesrin Cavadzade, 30 Temmuz 1982 tarihinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de doğmuştur. Annesiyle birlikte 11 yaşında İstanbul’a geldi. Hiç Türkçe bilmediği için Bakü’de bitirdiği ilkokul dördüncü sınıfı Cent Koleji’nde tekrar etmek zorunda kaldı. Türkçe’yi çok kısa bir sürede anadili kadar iyi konuşur oldu. Ortaokulu Şişli’deki Özel Bilgi Lisesi’nde bitirdi. Orada okurken okulun Tiyatro Kolu’na katıldı. Tiyatro Kolu’nun o sene sahneleyeceği “Türkmen Düğünü” adlı oyunda rol almaya hak kazandı. Oyun Şişli’deki Tiyatro Kare’de sahnelendi.

Liseye Şişli Terakki Lisesi’nde devam etti. Burada da Tiyatro Kolu’na yazıldı. Ardından Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünde okuyarak mezun oldu. 5 senede bitirdiği fakültede okurken beş kısa film çekti, filmleri aralarında BerlinFilm Festivali’nin de bulunduğu çeşitli yurtiçi ve yurtdışı festivallerde gösterildi, ödüller aldı.Şahika Tekand Studio Oyuncularında 2 yıl oyunculuk eğitimi aldı. Nesrin Cavadzade Türkçe’nin dışında, Rusça, İngilizce ve Fransızca konuşuyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.