adplus-dvertising

Nesrin Cavadzade, Yasak Elma’dan kavgayla ayrıldı!

FOX TV’deki Yasak Elma dizisinin setinde çıkan kavga ayrılık getirdi. Nesrin Cavadzade’nin neden diziden ayrıldığı gün yüzüne çıktı.
Takip et
Nesrin Cavadzade, Yasak Elma’dan kavgayla ayrıldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Birbirinden meşhur adları bir arada tutan Yasak Elma dizisinin son bölümünde yaşananlar seyircinin kafasını karıştırdı. Yasak Elma’da karakterler arasında bir ölü bir yaralı olacağı öne sürülmüş, diziden ayrılan kişinin Nilperi Şahinkaya olduğu belirtilmişti.

Ancak Yasak Elma setinde yaşananlar olayın bütün akışını değiştirdi. Dizinin yeni bölüm fragmanında ise Şahika’nın saldırıda öldürüldüğü gün yüzüne çıktı. Fragmanda Şahika için gerçekleştirilen cenaze törenini gören izleyiciler Nesrin Cavadzade’nin ayrılığında büyük bir üzüntü yaşadı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Yasak Elma’daki senaryo değişikliğinin sebebi setteki kavga! Geçtiğimiz günlerde yönetmen Murat Öztürk rahatsızlanınca yerine eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt geldi.

Nesrin Cavadzade, Yasak Elma’dan kavgayla ayrıldı!

Bu esnada Eda Ece o gün seti olmamasına karşın Yeşilyurt’u görmek için çekime geldi. Yeşilyurt, Ece gelince görevini yardımcısına devredip bir müddet sohbete daldı.

Çekimin uzaması üstüne de ortam gerildi, çok üşüyen ve “İşi bitirip öyle sohbet etseydiniz” diyen Cavadzade ile Yeşilyurt arasında gerilim meydana geldi.

Sinirlenen Nesrin Cavadzade seti terk etti ve telefonlarını da kapattı. Bu olay yapımcı Fatih Aksoy’a iletilince de Cavadzade’ye cenaze sahnesi yazıldı.

Öte yandan Medyapım’ın, etkili oyunculuğuyla rol aldığı her projede öne çıkan Cavadzade ile ipleri koparmadığı, yeni sezonda gene birlikte çalışmayı düşündüğü de gelen bilgiler arasında.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
AA
30 Nisan 2021, 14:02 tarihinde yazildi

bu Nesrin Cavadzade nasil birisi acilarak sacilarak kendini söhret yapti vallahi su Yask Elmaya izleyenlere hayret ediyorum herkesin artik pskolojisi bozuldu.Moda oldu rütük nasil birsey demiyor bu gibi dizileri insanlarin özeli diye birsey kalmadi al birini obürüne vur.

  • Cevapla
  • 0