Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

Birçok dizi ve sinema filminde rol alan Nesrin Cavadzade özellikle Yasak Elma dizinde Şahika rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Nesrin Cavadzade aslen nereli, boyu ve kilosu kaç? Burcu ne,, nerede doğdu, nereden mezun, evli mi, kaç dil biliyor? Nesrin Cavadzade nasıl besleniyor, nasıl zayıf bu kadar? Nesrin Cavadzade 'nin annesi, babası, makyajsız, eski hali ve hakkında merak edilenler.
Takip et
Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum tarihi: 30 Temmuz 1982

Doğum yeri: Azerbaycan’ın başşehri Bakü’de doğmuştur

Boyu ve kilosu:  1.70m, 50 kg

Eğitimi: Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü

Annesi: Feride Cavadzade

Yedi kuşak Azerbaycanlı olan oyunucunun ailesi neredeyse herkes doktor.

Azeri kökenli oyuncu, Bakü’den 11 yaşında ayrılmış ve annesi ile birlikte İstanbul’a yerleşmiştir.

Hiç Türkçe bilmediği için Bakü’de bitirdiği ilkokul dördüncü sınıfı Cent Koleji’nde tekrar etmek zorunda kaldı.

Türkçe’yi çok kısa bir sürede anadili kadar iyi konuşur oldu.

Ortaokulu Şişli’deki Özel Bilgi Lisesi’nde bitirdi. Orada okurken okulun Tiyatro Kolu’na katıldı. Tiyatro Kolu’nun o sene sahneleyeceği “Türkmen Düğünü” adlı oyunda rol almaya hak kazandı. Oyun Şişli’deki Tiyatro Kare’de sahnelendi.

Liseye Şişli Terakki Lisesi’nde devam etti. Burada da Tiyatro Kolu’na yazıldı.

View this post on Instagram

A post shared by nesrin cavadzade (@nesrin.cavadzade)

Ardından Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünde okuyarak mezun oldu. 5 senede bitirdiği fakültede okurken beş kısa film çekti, filmleri aralarında BerlinFilm Festivali’nin de bulunduğu çeşitli yurtiçi ve yurtdışı festivallerde gösterildi, ödüller aldı.

Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olduktan sonra 2 yıl boyunca Şahika Tekand Studio Oyuncularında oyunculuk eğitimi aldı.

Üniversiteden sonra “Yersiz Yurtsuz” dizisinde başrolü üstlenerek televizyon dünyasına adım attı ve projeden hemen sonra aynı zamanda dizinin de yönetmeni olan Cemal Şan’ın ünlü Aşk Üçlemesi’nin ikinci filmi olan “Dilber’in Sekiz Günü”nde başrolde yer aldı. Bu filmdeki rolüyle Erzurum, Bursa ve Ankara Film Festivalleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerine layık görüldü. Bu başarının ardından yine yönetmenliğini Cemal Şan’ın yaptığı “Acı” filminde rol aldı ve sergilediği performansla eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı.

2011 yılı itibariyle “Al Yazmalım” dizinde oynamaya başladı. Aynı yıl içinde Hasan Tolga Pulat’ın yönettiği “Güzel Günler Göreceğiz” filminde oynadı ve canlandırdığı Anna karakteriyle 48. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu”, 23. Ankara Uluslararası Film Festivali’nde ise “En İyi Kadın Oyuncu” seçildi. 2012 yılında “Ağır Roman”ın televizyon uyarlaması olan “Ağır Roman Yeni Dünya” dizisindeki Kara Leyla rolüyle yer aldı.

Daha çok sinema oyunculuğuyla anılmak istediğini vurgulayan ve kariyeri sinemadaki başarılarıyla öne çıkan oyuncu 2014 yılında da bu başarısını sürdürdü. Kutluğ Ataman’ın son filmi Kuzu, Erol Mintaş’ın ilk uzun metrajı Annemin Şarkısı ve Çanakkale Harbi’ni anlatan Son Mektup’ta yer alan oyuncu Kuzu ile 51. Altın Portakal Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü kazandı.

2011 yılında Cengiz Aytmatov’un ünlü eseri “Selvi Boylum Al Yazmalım”dan senarist Mahinur Ergun tarafından uyarlanan “Al Yazmalım” adlı dizide rol aldı.

2012 yılında “Ağır Roman”ın televizyon uyarlaması olan “Ağır Roman Yeni Dünya” dizisindeki Kara Leyla rolüyle yer aldı. Sinemadaki başarılarıyla öne çıkan oyuncu 2014 yılında da bu başarısını sürdürdü. Kutluğ Ataman’ın son filmi Kuzu , Erol Mintaş’ın ilk uzun metrajı Annemin Şarkısı ve Çanakkale Harbini anlatan Son Mektup’ta yer alan oyuncu Kuzu ile 51. Altın Portakal Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü kazandı.

2014 yılında “Küçük Ağa” adlı dizide Sarp Levendoğlu, Birce Akalay, Zeki Alasya, Emir Berke Zincidi, Ruhsar Öcal, Remzi Evren, Kayhan Yıldızoğlu ile beraber rol aldı.

18 Mart 2015 tarihinde vizyona giren ve yönetmenliğini Özhan Eren’in yaptığı “Son Mektup” adlı sinema filminde Tansel Öngel ile başrolde oynadı. Filmde diğer rollerde Bülent Şakrak, Ozan Gözel, Hüseyin Avni Danyal, Barbara Sotalsek gibi oyuncular oynadı.

2016 yılında Show TV’de yayınlanan televizyon dizisi Kış Güneşi’nde Efruz karakterini canlandırırken başrolleri Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver paylaştı.

Şu sıralar Yasak Elma dizinde Şahika rolüyle adından söz ettiriyor.

NESRİN CAVADZADE SOSYAL MEDYA HESABI VE TAKİPÇİ SAYISI

Instagram hesabı: nesrin.cavadzade Takipçi sayısı: 2,5milyon takipçi

Resmî site nesrincavadzade.com.tr

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

NESRİN CAVADZADE KAÇ DİL BİLİYOR? NASIL ÖĞRENDİ?

Türkçenin yanı sıra İngilizce, Fransızca, Rusça, İspanyolca bilmektedir ve Arapça, Japonca öğrenim aşamasındadır.

Annem beni önce Cent Koleji’ne verdi, Bilgi Lisesi’ne geçtim, ardından da Şişli Terakki’de okudum. Okuldaki ilk günüm maalesef felaketti. Tek kelime anlamıyordum. Öğretmen de sorularına cevap vermediğim için çok kızıyordu. Kendimi inanılmaz yalnız hissettim. Türkçe’yi en az bir Türk kadar iyi öğrenmeliyimdim. Dili çok iyi öğrendim.

NESRİN CAVADZADE’NİN ANNESİ KİM?

Nesrin Cavadzade’nin annesi, Feride Hanım Datça’da yaşıyor ve çocuk doktoru.

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

NESRİN CAVADZADE’NİN BABASI KİM?

Ekonomist olan babasını küçük yaşta kaybetti.

Objektiflere babam diye tanıttığı kişi annesini eşi.

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

NESRİN CAVADZADE’NİN DEDESİ KİM?

Bilim insanı Mirmemmed Cavadzade’nin torunudur.

Sosyal medyada genelde seksi pozları ile takipçilerinin aklını başından alan oyuncu, yeni paylaşımında ise dedesi ile ilgili sözleriyle şaşkınlık yarattı. Dedesinin fotoğrafını paylaşan oyuncu omuzlarının genişliğini ve kedi sevgisini ondan aldığını yazdı.

Cavadzade’nin paylaşımı şu şekilde:

dedem. övündüğüm omuzlarımı da, sonsuz kedi aşkımı da ondan almışım. her şey genetik.

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

NESRİN CAVADZADE TÜRKİYE’YE GELİŞİ

Azerbaycan’ın Ermenistan’la Karabağ Savaşı patlak verdi. Savaş ailemi pek etkilemedi ama genel olarak ülkede durum çok bozuldu. İnsanlar geleceğe tereddütle bakmaya başladı. Annem o yıllarda bizim Türkiye’ye taşınmamızın daha iyi olacağına karar verdi.

NESRİN CAVADZADE HOBİLERİ

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

Nesrin, çay içmeye, ev yapımı reçellere, hamur işlerine, bazen spor yapmaya, bazen yan gelip yatmaya, müzik dinlemeye, dans etmeye, dergi karıştırmaya, en yakın arkadaşıyla Zencefil’e gitmeye, güzel kokan sabunlara, tütsülere, sevgilisiyle film izlemeye, hayvanlara ama özellikle kedileri Apiku, Çiko, Miço ve Haiku’ya, sıcak yaz günlerine, denize, annesiyle yaptığı uzun yürüyüşlere, bir gün çekeceği uzun metraj filmin senaryosu üzerinde çalışmaya, Flamenco’ya ve isyankar ruhlara meraklıdır.

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

NESRİN CAVADZADE’NİN YÜZÜNDEKİ İZİN SEBEBİ NE?

Koronavirüs nedeniyle çekimlerine ara verilen Yasak Elma dizisinin kadrosunda bulunan oyuncu Nesrin Cavadzade, uzun bir süre ev karantinasını sürdürmüş ve sonrasında da normalleşme süreciyle birlikte soluğu tatil beldelerinden birinde almıştı.

Burada bulunan evinde temizlik yapan ve o onlara dair paylaşımlarda bulunan güzel oyuncu, hesabından yaptığı son paylaşımda ne kadar çok bronzlaştığını paylaştı.

Çektiği selfieyi takipçilerine ulaştıran Cavadzade bu kareyle ilgili olarak şunları yazdı:

“Hunharca yandım. sağ gözümün altındaki dikiş izi belirginleşti. 16 yaşındayken klima demiri saplanmıştı.”

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

NESRİN CAVADZADE’NİN ESTETİKSİZ HALİ

Nesrin Cavadzade, eski halini görüp de “Estetik yaptırmış” diyenlere, “Yıllardır spor yapıyorum, iyi besleniyorum’ diye cevap vererek, “Tamam da ne alaka?” dedirtti. Bu açıklaması sanki “Estetik yaptırmadım, her şey spor ve beslenmeyle oldu” demiş gibi anlaşıldı.

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

Ben haftanın 6 günü spor yapan birisiyim, insanlar ‘Burnunu da mı squat ile kaldırdın?’ diyorlar ama burnum hala çok büyük, patlıcan gibi.

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, hakkında çıkan ‘estetik güzeli’ haberlerine ilginç bir yanıt verdi. Cavadzade, “Gluteni, her türlü şekeri kes, 20 yıl aralıksız spor yap senin de benim gibi estetiklerin olur!” dedi

Cavadzade, eski haliyle yeni halini karşılaştıran bir fotoğrafa cevaben “Gluteni, her türlü şekeri kes, 20 yıl aralıksız spor yap, senin de benim gibi estetiklerin olur” yazısını paylaştı. Bu cevabıyla “Estetik yaptırmadım, her şeyi spora borçluyum” demek istemiyor bence. Söylemek istediği şeyin “İş estetikle bitmiyor. Düzenli beslenme, zararlı besinlerden uzaklaşma ve spor olmadan bu sonuç ortaya çıkmazdı” olması kuvvetle muhtemel.

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

NESRİN CAVADZADE NASIL BESLENİYOR, NASIL BU KADAR  ZAYIF?

Bu arada Nesrin bir pesketeryan, yani sadece balık yiyen bir vejetaryen. Bizim gördüğümüz kadarıyla her ne kadar buna ihtiyacı yokmuş gibi görünse de o ihtiyaç duyduğu anda elinin altında olan diyet programlarını uygulamayı ihmal etmiyor.

Un tüketmiyor, ekmek hayatında yok. Makarnayı en son ne zaman yediğimi hatırlamıyor. “Hatta yememeye o kadar alışmışım ki ufak da olsa unlu, ekmekli bir şey yediğim zaman hemen rahatsız ediyor. Çikolataya bazen hayır diyemiyorum. İki yıl öncesine kadar pesketeryandım. Sadece balık yiyordum. Ama antrenmanlar sırasında güçsüzlük belirtileri oluyordu. Yeterli proteini alamadığım için zorlanıyordum. Et yemeye yeniden başladım.”

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

NESRİN CAVADZADE’NİN SEVGİLİSİ KİM? GÖKHAN ALKAN KAÇ YAŞINDA?

Yasak Elma dizisinde rol alan Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan çiftinin Instagram paylaşımlarına beğeni yağıyor.

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

Ünlü oyuncular Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan, romantik pozlarını Instagram hesaplarından “Amore” (aşk) notuyla paylaştı. Çiftin fotoğraflarına hayranlarından 300 binden fazla beğeni, 10 binden fazla da yorum geldi. Öte yandan ikili yeni yılın ilk gününde de birlikte verdikleri pozları takipçileriyle paylaşmıştı. İkiliden Gökhan Alkan, “Alın yazım” anlamını vermek için sevgilisinin adını kendi alnına etiketlemişti.

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

Bu yılki Uluslararası Antalya Film Festivali’ne cesur kıyafeti ile damga vuran 35 yaşındaki oyuncu konuştu. Cavadzade, “Geçen sene uluslararası bölümün jüri üyelerinden bir tanesiydim. 10 senedir Antalya Film Festivali’ne katılıyorum. Bu sene ne jüri üyesiyim ne de filmim var. Tamamen utanmazlıktan elimi kolumu sallayarak geldim” dedi. Cevadzade ayrıca “Divalığımın keyfini sürüyorum. Evlilik düşünmüyorum; çünkü divaları mutlu etmek zordur. Diva olduğum için tatmin edilmesi zor bir insanım” ifadelerini kullandı.

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

Güzel oyuncu geçen yıllarda evlemeyi düşünmediğini söylese de çift, birbirlerinin aileleriyle de tanışarak evlilik yolunda adım atmıştı.

Bir dönem Yasak Elma dizisinde yer alan oyuncu Talat Bulut, rol arkadaşı Nesrin Cavadzade ile ilgili şaşırtıcı bir açıklama yapmıştı. Güzel oyuncunun yeni bir aşka yelken açtığını basın mensuplarıyla paylaşan Bulut, ” “Nesrin evleniyor. Sizden kaçıyor. Gerisini siz bulun” demişti.

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

GÖKHAN ALKAN 08 Aralık 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gökhan Alkan, soyu göçmen bir aileden gelmektedir. Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolojilerinde tamamlayan genç oyuncu ardından Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret-Pazarlama ön lisans bölümüne devam etmiş ve mezun olmuştur.

Oyunculuğa olan merakı lise yıllarına dayanmaktadır. Lise ve üniversite yıllarında amatör tiyatro gruplarında yer alan Gökhan Alkan üniversite sonrasında kariyer çizgisini tamamen oyunculuk üzerine çizmiştir.

MSM Actor Studio bünyesinde oyunculuk eğitimi alan Alkan daha sonra da 2 sezon oyunculuk yapmıştır. Bu eğitim ve deneyimler sonrası arkadaşlarıyla birlikte kendi tiyatrolarını kurmuşlardır.

Oyunculuğun yanında farklı uğraşları da olan yetenekli oyuncu ayrıca müzikle de ilgilenmektedir. Farklı mekânlarda canlı müzik performansı sergileyen Gökhan Alkan ilerde profesyonel anlamda şan ve solfej eğitimi alarak albüm yapma fikrine de sahiptir. Bunların yanında şiir, güfte ve seslendirme çalışmaları da vardır. Fiziğine ve sağlığına önem veren genç oyuncu profesyonel olarak spor yapmaktadır.

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

NESRİN CAVADZADE’NİN ESKİ SEVGİLİLERİ KİMDİR?

Nesrin Cavadzade’nin, magazincilerden sır gibi sakladığı sevgilisi Alihan ortaya çıktı.

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

3 yıldır birlikte olduğu kendisi gibi oyuncu olan Büşra Develi’den ayrılan Burak Deniz, kalbini ‘Bizim Hikaye’ dizisinde rol aldığı Nesrin Cavadzade’ye kaptırdı.

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

‘Aşk Tesadüfler Sever 2’ filminde rol alan Nesrin Cavadzade ile Yiğit Kirazcı, set arkadaşlıklarını özel hayata taşıdı. Film çekimleri esnasında tanışan ünlü oyuncuların dostlukları bir süre sonra birlikteliğe dönüştü. Gözlerden uzak ilişkilerini yaşayan ünlü çift, mutluluklarını ise yakın çevresiyle paylaştı.

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

NESRİN CAVADZADE’NİN ÇOCUKLUK HALİ, ESKİ HALİ

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

NESRİN CAVADZADE’NİN ALDIĞI ÖDÜLLER

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

NESRİN CAVADZADE’NİN OYNADIĞI FİLMLER VE DİZİLER

2019 – Cemil Şov (Sinema Filmi)
2019 – Aşk Tesadüfleri Sever 2 (Sinema Filmi)
2019 – Yasak Elma (Tv Dizisi)
2018 – El Desentierro (Sinema Filmi)
2017 – Bizim Hikaye (Tv Dizisi)
2017 – Fi (Puhu Tv)
2016 – Kış Güneşi (Efruz) (TV Dizisi)
2015 – Çanakkale Yüzyıllık Mühür (Ayşe Kız) (TV Dizisi)
2015 – Son Mektup (Sinema Filmi)
2014 – Kuzu (Medine ) (Sinema Filmi)
2014 – Annemin Şarkısı (Zeynep)(Sinema Filmi)
2014 – Küçük Ağa
2013 – Görüş Günü Kadınları
2012 – Ağır Roman Yeni Dünya
2012 – Derin Nefes Al (Kısa Film)
2011 – Yangın Var
2011 – Güzel Günler Göreceğiz
2011 – Al Yazmalım
2010 – Samanyolu
2010 – Acı
2009 – Gitmek: Benim Marlon ve Brandom
2008 – Dilber’in Sekiz Günü
2007 – Pazar – Bir Ticaret Masalı
2007 – Yersiz Yurtsuz

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

NESRİN CAVADZADE’NİN ÖDÜLLERİ

2014 – 51. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde “En iyi kadın oyuncu ödülünü”nü “Kuzu” filmindeki rolü ile aldı.
2011 – 48.Antalya Film Şenliği – En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Güzel Günler Göreceğiz)
2012 – 17.Sadri Alışık Ödülleri – En İyi Kadın Oyuncu (Komedi) (Yangın Var)
2012 – 23.Ankara Film Festivali – En İyi Kadın Oyuncu (Yangın Var)
2009 – 20.Ankara Film Festivali – En İyi Kadın Oyuncu (Dilber’in Sekiz Günü)
2008 – 3.Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali – En İyi Kadın Oyuncu (Dilber’in Sekiz Günü)

NESRİN CAVADZADE FOTOĞRAFLARI

Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz haliNesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali Nesrin Cavadzade kaç yaşında, kaç kilo? Nesrin Cavadzade’nin estetiksiz hali

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.