Neslihan Atagül, Seren Serengil’i ‘bekaret’ tartışmasıyla vurdu!

‘Söylemezsem Olmaz’ sunucusu Seren Serengil, Neslihan Atagül’ün rahatsızlığını bahane ederek diziden ayrıldığını iddia etmişti. Bu iddiaya çok sinirlenen Atagül’ün hayranları, Seren Serengil’i geçmişte yaptığı ‘bekaret’ açıklamasını sosyal medyada gündeme taşıdı. İşte Seren Serengil’in seneler önce yaptığı enteresan ‘bekaret’ çıkışı…
Takip et
Neslihan Atagül, Seren Serengil’i ‘bekaret’ tartışmasıyla vurdu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Seren Serengil, geçirgen bağırsak sendromu ile mücadele eden Neslihan Atagül’ün tazminat vermemek için hastalığını kullandığını iddia etmişti.

Snob Magazin’in haberine göre; Bu iddia Neslihan Atagül’ün hayranlarını fena kızdırdı.

‘BEKARETİMİ ANNEME İNAT OLSUN DİYE VERDİM’

Neslihan Atagül’ün fanları, sosyal medyada Seren Serengil’in seneler önce yaptığı, “Bekaretimi anneme inat olsun diyerek verdim” açıklamasını gündeme getirerek meşhur sunucuya çattı.

Neslihan Atagül, Seren Serengil’i ‘bekaret’ tartışmasıyla vurdu!

Gazete küpürünü sosyal medyada paylaşan fanlar, “Neslihan Atagül’e iftira atıyorsun. Önce dön bir kendine bak ve “Bir insanın sağlığı söz konusu! Sana yakıştıramadık” biçiminde yorumlarda bulundular.

Neslihan Atagül, Seren Serengil’i ‘bekaret’ tartışmasıyla vurdu!
Meşhur sunucu seneler önce kendisine yöneltilen “Bakire misin?” sorusuna, “Hayır, bakire değilim… Seneler önce bekaretimi kaybettim… İsmini veremem çok ayıp olur. Meşhur birisi, çevresinde de bir yığın kadınlar vardır. Annem iki sene sonra duydu, ‘İyi halt ettin değil mi! Yakışıyor mu sana?’ şeklinde konuştu, kızdı. Oysa annem de biliyor ki, Türkiye’de pek çok meşhur hanım, sahneye çıkmadan önce seks yapmaya başlıyor. Bende bu gecikti bile. Ama annem beni hiçbir zaman büyümüş olarak görmedi. Ve bu yüzden de cinselliği de seksi de annemle konuşamadım. Zaten beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamam” cevabını vermişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.