adplus-dvertising

Neslican Tay’ın Vasiyeti Yerine Getirildi

Kansere karşı 3 kez galip gelen fakat 4. kez yakalandığı kansere yenik düşen Neslican Tay'ın vasiyeti yerine getirilecek. Tay, bacağının yanına defnedilecek.
Takip et
Neslican Tay’ın Vasiyeti Yerine Getirildi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir süredir yoğun bakımda yaşam savaşı veren ve 2 gün önce hayatını kaybeden Neslican Tay’ın vasiyeti ailesi tarafından yerine getirilecek. Tay’ın vasiyetinin, daha önce kaybettiği bacağının defnedildiği Rize’deki kabre defnedilmekti. Neslican’ın dayısı, yaptığı açıklama ile Neslican’ın bu vasiyetini yerine getireceklerini ifade etti.

DAHA ÖNCE KAYBETTİĞİ BACAĞININ YANINA DEFNEDİLECEK

Neslican Tay, 7’den 70’e herkesin gönlünü fethetmiş, kansere karşı verdiği yaşam mücadelesiyle herkesten takdir toplamıştı. Ne yazık ki Neslican’ın bedeni 4. kez yakalandığı kansere dayanamadı. Bir süredir yoğun bakımda tedavi gören ve durumu gittikçe ağırlaşan Neslican, 2 gün önce yaşamını yitirdi. Tanıyan, tanımayan herkesi üzüntüye boğan bu kayıp, ülke gündeminin de yakından takip ettiği bir durumdu. Ünlü sanatçıların da yakından takip ettiği ve ziyaretine gittiği Neslican, artık aramızda değil.

Verdiği mücadeleyle herkese hayat dersi veren Neslican Tay, ailesinden bir de istekte bulunmuştu. Daha önce kaybettiği bacağının yanına defnedilmek istenen Tay’ın, bu vasiyetinin yerine getirileceği öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.