adplus-dvertising

Neslican Tay’ın Anne ve Babası, Ölüm Haberiyle Yıkıldı

Dördüncü kez kansere yakalanan ve hayatını kaybeden Neslican Tay'ın anne ve babası, ölüm haberini alınca sinir krizi geçirdi.
Takip et
Neslican Tay’ın Anne ve Babası, Ölüm Haberiyle Yıkıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uzun zamandır kanserle mücadele halinde olan Neslican Tay, dün akşam tedavi altında olduğu hastanede yaşamını yitirdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ölüm haberiyle kahrolan anne ve babanın yanına giderek teselli ziyareti yaptı.

NESLİCAN TAY HAYATINI KAYBETTİ

Tümörden sebeple sol bacağını yitiren Neslican Tay, dördüncü defa kansere yakalanınca yoğun bakıma alındı. Bir süredir tedavi gören Tay, dün akşam saatlerinde yaşamını yitirdi.

ANNE VE BABASI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Ölüm haberini duyan anne, baba ve abla fenalık geçirdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün akşamdan beri tedavi altında olan ailenin yanına giderek teselli verdi. Sosyal medya sayfasından acılı anne ve babanın görüntüsünü paylaşan İmamoğlu, “Dün hayatını kaybeden Sevgili Neslican Tay’ın anne ve babasını ziyaret ettik, acılarını paylaştık. Onun gülümseyen yüzüyle verdiği yaşam mücadelesi artık hepimizin aklında. Rize’de son yolculuğuna uğurlanacak Neslican kızımıza bir defa daha Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.

AHBAP DERNEĞİ OTOBÜS KİRALADI

Neslican Tay’ın hayatını kaybetmesi ile derin bir üzüntü yaşayan şarkıcı ve AHBAP derneği genel başkanı Haluk Levent, acılı aileyi tek başına bırakmadı. Levent’in başkanı olduğu AHBAP derneğinin yetkilileri ise bir an olsun hastaneden gitmedi ve Rize’de yapılacak olan cenaze töreni için otobüs tuttu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.