Neslican Tay, Yoğun Bakımda Yaşam Mücadelesi Veriyor

3 kez kanseri yenen fakat 4. kez yine kanser olan ve sağlık durumu ağırlaştığı için yoğun bakıma alınan Instagram Fenomeni Neslican Tay, yaşam mücadelesi veriyor. Neslican Tay, kanserden bir bacağını kaybetmişti.

Instagram fenomeni, Neslican Tay, haayt hikayesiyle binlerce kişiyi etkilemiş ve 3 kez yendiği kansere boyun eğmemişti. Ne yazık ki kanser onun peşini bırakmadı. Neslican Tay 4. kez kansere yakalandı. Sosyal medyada hem güzelliği, hem sempatik tavırları hem de mücadelesiyle herkesin yakından tanıdığı Neslican Tay, ağırlaşan sağlık durumu sebebiyle yoğun bakıma kaldırıldı.

NESLİCAN TAY, 4. KEZ KANSERE YAKALANDI

3 kez kazandığı zaferde 4. kez yenilmeyeceğini düşünen sevenleri, Neslican Tay’dan gelecek iyi bir haberi bekliyor. Güzel yüzü, 7’den 70’e herkesin içini ısıtan, gülüşüne dünyayı sığdıran bu genç kızın 4. kez bu savaştan galip çıkacağına inanan sevenleri, Neslican’dan gelecek iyi bir haberle ona tekrar kavuşmak istiyorlar.

Neslican Tay, Yoğun Bakımda Yaşam Mücadelesi Veriyor

”3 KEZ YENDİN, YİNE YENERSİN”

Neslican’ın Instagram’daki sevenleri, genç kızın fotoğraflarının altına yorum yağdırmaya başladı. Sağlık durumunun iyiye gitmesi için sürekli dua eden hayranlarının gözü kulağı Neslican’dan gelecek iyi bir haberde.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı