Neslican Tay Son Yolculuğuna Uğurlandı

2 yıl önce yakalandığı kanserle 3 kez mücadele eden ve galip gelen fakat dördüncü seferinde yaşam mücadelesini kaybeden Neslican Tay, son yolculuğuna uğurlandı.

2 yıl önce yakalandığı kanseri 3 kez yenen ve bu mücadelesiyle toplumun her kesiminden takdir alan Neslican Tay, dördüncü kez yakalandığı kansere yenik düşerek yaşamının yitirdi. Sosyal medya hesabı Instagram üzerinden pozitif videolar ve fotoğraflar paylaşan Neslican, bir bacağını kanser yüzünden kaybetmişti.

NESLİCAN TAY, VASİYETİ ÜZERİNE BACAĞININ OLDUĞU YERE DEFNEDİLDİ

Instagram hesabı üzerinden hastalığını ve yaşadığı sıkıntılı dönemi pozitif bir şekilde anlatan Neslican Tay dün, 2 yıldır verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. “Kaybetsem bile mücadele ederek kaybedeceğim.” diyen Neslican, tam da bunu yaptı. Verdiği mücadele ile yüzü hep gülen ve en zor anında bile takipçilerini mutlu yüzüyle gülümseten Neslican, 3 gün önce bir süredir tedavi gördüğü yoğun bakımda hayata veda etti.

Neslican daha önce ailesine vasiyet ettiği üzere, hastalığı yüzünden kaybettiği bacağının olduğu yere defnedildi. Neslican’ın cenaze törenine çok sayıda insan katıldı. Neslican Tay, memleketi Rize’de toprağa verildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı