adplus-dvertising

Neslican Tay: Her Şeyin Güzel Olmasının Tam Zamanı

Neslican Tay sosyal medyada yaptığı son paylaşımda, yansıtmak istemese de durumunu anlatmıştı ve her şeyin çok güzel olmasının tam zamanı demişti.
Takip et
Neslican Tay: Her Şeyin Güzel Olmasının Tam Zamanı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Neslican Tay son paylaşımında durumun çok iyi olmadığını belirtse de yaşama savaşını bırakmadığını da söyledi. Damarlarının ilacı kaldırmadığını ve üçüncü derecede yanıklar oluştuğunu söyleyen Tay, açılan portun pıhtı oluşturduğunu ve onun da sağ ciğerini kötü şekilde etkilediğini açıkladı. Kendisini bir gün iyi hissettiğini fakat ondan sonraki gün bu durumun değiştiğini ifade etti.

İyi olarak taburcu olmayı bekleyen Neslican Tay son olarak da “Şimdi her şeyin çok güzel olmasının tam zamanı bence. Hadi hemen olsun.” dedi.

Neslican Tay: Her Şeyin Güzel Olmasının Tam Zamanı

“BEN KAZANACAĞIM BUNU SAKIN UNUTMA!”

‘Yeniden ayağa kalkma’ başlığı altında hastaneye yatmadan önce video paylaşan Neslican Tay, hastalığı ile kötü gelişmeler olduğunu aktarmıştı. Bu kötü durumu anlatırken bile gözlerinin içi gülen Tay, hastalığı kendisinin kazanacağını söylemişti…

Kendisinin hastalığını yenebilmesi için en iyi kemoterapiyi alması gerektiğini ve bu hastalığı yenmek için bu tedaviye başlayacağını bu video ile duyurmuştu.

İyileşmeyeceğimi bir gün bile düşünmedim ama iyileşirken bu kadar acılı olayların olması beni çok yıpratıyor…

Neslican Tay: Her Şeyin Güzel Olmasının Tam Zamanı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.