Neslican Tay Hakkında Sosyal Medyayı Karıştıran Yorum

Ölümüyle Türkiye’yi yasa boğan Neslican Tay hakkında sosyal medyada yapılan, “Herkes cennete kavuştu diyor. Yalnız bu çıplaklıkla biraz zor” yorumu şoke etti.

Tümörden sebeple sol bacağını yitiren ve dördüncü defa kansere yakalandığı için yoğun bakıma alınan Neslican Tay, dün akşam yaşamını yitirdi. Hastanenin açıkladığı acı haber ardından Türkiye yasa boğuldu ve binlerce kişi taziye mesajı paylaştı. Fakat bir kullanıcı Neslican hakkında şoke eden sözlerin olduğu bir paylaşım yaptı.

SKANDAL PAYLAŞIMA TEPKİ YAĞDI

“Nesl-i Han” adlı bir Twitter sayfasından Neslican için yayınlanan paylaşımda, “Neslican Tay ölmüş. Herkes cennete kavuştu diyor. Orasını Allah bilir. Yalnız bu çıplaklıkla biraz zor…” diye yazıldı.

AVUKAT UMUR YILDIRIM HESABIN SAHİBİNİ BULDU

Çok tartışılan tweete sessiz kalmayan Avukat Umur Yıldırım, gerçekleştirdiği araştırma neticesinde söz hususu trol hesabın “Neslihan S.” isminde bir kişi tarafından kullanıldığını öne sürdü. Avukat Yıldırım, “Neslihan Sungur burada dursun bu. Bu sözlerin hesabını yargı önünde vereceksin” dedi.

PAYLAŞIMLARINA DEVAM ETTİ

Yaşamını yitiren Neslican hakkında infial yaratan paylaşımlarını sürdüren kullanıcı bir tweette de “Neslican için toprağı bol olsun diyen ışıklar için uyu diyen. Toprağı bol olunca ne oluyor ki. Işıklar içinde olmak için teheccud kılması, yoksa öyle ışık filan olmaz söyleyeyim. Öldü ve bitti. Gerisini Allah bilir. Dinden uzak yaşayanların içinde Allah affetsin denir.” dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı