Nepal’de lastiği patlayan uçağı yolcular itti!

Nepal’in Kolti bölgesinde bulunan Bajura Havalimanında sıra dışı anlar meydana geldi. Lastiği patlayan uçak, yolcular tarafından itilerek pist dışına çıkarıldı, görüntüler sosyal medyada viral oldu.
Takip et
Nepal’de lastiği patlayan uçağı yolcular itti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medyada hızla yayılarak viral olan görüntülerde, Tara Air’e ait lastiği patlayan bir uçağın, yolcular tarafından itilerek pist dışına çıkarılmaya çalışıldığı görüldü.

UÇAĞI TAŞIYACAK ARAÇ BULUNAMADI

Nepalli Basın Mensubu Sushil Bhattarai, Twin Otter tipi uçağın pistin ortasında kaldığını, uçağın pisti işgal etmesinin sonrasında yolcuların ve güvenlik görevlilerinin uçak krizini çözmek için bir araya geldiğini aktardı.

Lastiği patlayan uçağı pist dışına taşıyacak herhangi bir aracın bulunmadığı öğrenildi.

LASTİĞİ PATLAMIŞ

Tara Air da yaptığı açıklama ile olayı doğrularken, uçağın Simkot Havalimanından kalktığı ve daha sonra lastiğinin patladığı bilgisini paylaştı. Nepalgunj’dan gelen başka bir uçak ve mühendislerin yardımıyla lastiği patlayan uçağın tamir edildiği duyuruldu.

SOSYAL MEDYADA VİRAL OLDU

Bir Twitter kullanıcısı, o anların görüntülerini Twitter’da paylaştı ve “Muhtemelen yalnızca bizim Nepal’de!” diyerek şaka yaptı. Video yayına alındığı andan itibaren 55.000’den fazla görüntüleme ve tonlarca yorum aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.