Nemrut Eteklerinde Şampiyonaya Hazırlanıyorlar!

Tekerlekli Kayak takımımız, dünya şampiyonası hazırlıkları için bir araya gelerek çalışmalarına start verdi.

Türkiye’de pek bilinmese de, dünya şampiyonlarında bizi temsil eden bir tekerlekli kayak takımımız var. Milliler 2019 dünya şampiyonasında da iddialı. Hazırlık kampı kapsamında bir araya gelen ay yıldızlılar Tatvan’da toplandı. 15 gün boyunca burada kamp yapacak olan milli takım daha sonra dünya şampiyonasına katılacak.


Van Gölü kıyısında yapılacak çalışmaların ardından ikinci adres Nemrut Dağı etekleri olacak. 21 erkek ve 6 kadın sporcudan oluşan ay yıldızlı takımımız turna öncesi iddialı. Mutlaka dereceye gireceklerini söyleyen sporcularımız kamp ortamından oldukça memnun kaldıklarını ve çalışmalarının son derece verimli geçtiğini dile getirdi.

SICAK HAVA SPORCULARI ZORLUYOR

Birçok seçenekleri olmasına karşın Tatvan’ı özellikle tercih ettiklerini söyleyen federasyon yetkilileri de kararlarından pişman değil. Sakin bir ortamda ve temiz havada yapılacak çalışmaların daha da verimli geçeceğini düşündükleri için bu kararı aldıklarını dile getiren yetkililer takımımızdan şampiyonluk bekliyor. Tüm çalışmalarını madalyaya endeksli olarak yapan ay yıldızlı takımımızda moraller de oldukça yerinde. Sporcularımız zaman zaman sıcak havadan ve yoğun antrenman temposundan yorulsa da hepsi bu zahmetin ödülünü alacakları konusunda hemfikir.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı