Nemrut Dağı’nda Esrarengiz Olay! Gökkuşağına Benziyor Ama Değil

Nemrut Dağı’na çıkan dağcılar anlatması zor bil olay yaşadılar. Sis bölgesinde görülen sarı beyaz bir yansımayı çekmek isteyen dağcılar şaştı kaldı.

Vadi Doğa Sporları Kulübü mensupları, gittikleri Nemrut Dağı’nda anlam veremedikleri bir olay yaşadılar.

Dağın kuzey bölümünde görünen ve gökkuşağına benzeyen sarı beyaz halkayı görüntülemeye uğraşan dağcılar, halkanın içinde yalnızca kendi yansımalarının olduğunu fark edince şaşkına döndü.

KİMSE ANLAM VEREMEDİ

Vadi Doğa Sporları Kulübü Başkanı Ömer Demez, “Aynı yerde olmamıza karşın kimse kimseyi o yansımanın içerisinde görmüyordu” dedi.

Sis bölgesinde gökkuşağına benzeyen sarı beyaz bir ışığın olduğunu söyleyen Demez, “Sis bölgesinde gökkuşağına benzeyen sarı beyaz bir ışık karşımıza çıktı. Ancak herkes yalnızca kendisini görebiliyordu. Hepimiz aynı alanda olmamıza karşın kimse kimseyi o yansımanın içerisinde görmüyordu. Herkes fotoğraf çekti ancak yansımada yalnızca herkes kendi fotoğrafını çekebiliyordu. Anlatılması, inanılması güç. Fakat çemberin dışında olanlar görmüyordu. Ve dahası yansıma çemberin arka bölümüne geçildiği zaman ise sade bir güneş gibi görmüyordu, bu da videolarımızda vardır” dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı