Negatif sonuçlu sahte PCR testi 300 TL’ye yapılıyor!

Türkiye’de tespit edilen alanlarda PCR testinin mecburi hale gelmesiyle beraber sahte PCR testleri de türemeye başladı. İnternet üstünden kolayca ulaşılabilen dolandırıcılar, 300 TL’ye negatif garantili sahte PCR testi düzenliyor.
Takip et
Negatif sonuçlu sahte PCR testi 300 TL’ye yapılıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Koronavirüsle mücadele bütün hızıyla devam ederken aşı olmayan kişi sayısı endişe oluşturuyor. Aşılama çalışmalarına ilave olarak ek önlemler alınmaya devam ederken toplu alanlar ile yolculuklarda “negatif PCR testi” koşulu getirildi. Aşı yaptırmayan vatandaşlar konser, tiyatro, sinema gibi etkinliklere katılmak ve uçak yahut otobüsle kentler arası yolculuk yapmak isterlerse PCR testi yaptırmak mecburiyetinde kalacak.

SAHTE PCR TESTİ

PCR testi alabilmek için hastanelerde yoğunluk oluşurken, halk sağlığını tehdit eden sahtekarlar da gün yüzüne çıktı. 300 TL karşılığında negatif PCR testi sağlayacağını vaadeden sahtekarlar, internet üstünden vatandaşları ağlarına düşürmeye çalışıyor.

300 TL’YE NEGATİF TEST

Negatif PCR testi almak için Google üstünden test yapan yerlerle iletişime geçen Milliyet gazetesinden Çiğdem Yılmaz, haberinde fiyatların 300 TL ile 500 tl arasında değiştiğini ve söz konusu şirketlerle yaptığı konuşmaların ayrıntılarını yazdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.