Nazan Öncel’den koronavirüse yakalandığı iddialarına yanıt

Burak Akkul, Fatih Terim, Rüştü Reçber ve Demet Sağıroğlu gibi isimlerin ardından bir üzücü haberin de Nazan Öncel'den geldiği iddia edildi. Şarkıcı Nazan Öncel, “Koronavirüs testi pozitif çıktı, yoğun bakımda” iddialarını, Instagram'dan yaptığı açıklamayla yalanladı.

Nazan Öncel için, “Corona virüs testi pozitif çıktı, yoğun bakımda” iddiaları ortaya atıldı. Ünlü sanatçı da hakkında çıkan bu haberleri Instagram hesabından  yalanladı…

Sadece ülkemizin değil tüm dünyanın baş etmeye çalıştığı Kovid-19 (Koronavirüs) salgını ile ilgili her gün doğru yanlış bir çok haberle uyarıldığımız bu zor günlerde hakkımda münferit haber sitelerinde yayınlanan ve hastalıkla ilgili bazı semptomları gösterdiğim gerekçesiyle hastaneye başvurup test yaptırdığım ve bu testin pozitif çıktığı yönündeki haberler asılsız olup şahsımı ve sevenlerimi derinden üzmüştür. Çok şükür sağlığım yerinde ve her duyarlı vatandaş gibi evimde kalarak önce kendime sonra başkalarına karşı sorumluluğumu yerine getirmekteyim. Gazetecilik biraz araştırma, sorgulama gerektirir. Haberi yapan kişi ve kurumların bu tarz hoş olmayan haberlerle kamuoyunu yanıltmalarını etik bulmuyorum. Konuyla ilgili gerekli tekziplerin yapılması için hukuki süreci işletmeden önce herkesi bu süreçte biraz daha sağduyulu davranmaya davet ediyorum. Doğruluğundan emin olmadan yapılan bu tür haberler hem o hiç istemediğimiz panik ve korku havasının oluşmasına hizmet eder, hem de sevenlerimizi bu zor günlerde korkutmuş ve üzmüş olur. Herkese sağlıklı ve tedbirli günler dilerim. ??♥️ Bununla beraber bu asılsız haberi yapanlar asılsız haber olduğu yetmezmiş gibi bir de saygın bir kurum olan CNN’i de kullanmışlardır, bu fake haberi yapanları bu sebepten de esefle kınıyorum. CNN’in bu haberle bir ilgisi yoktur, araştırdık ve öğrendik.

Nazan Öncel’den koronavirüse yakalandığı iddialarına yanıt

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı