NASA’dan UFO görüntüleriyle ilgili yeni açıklama!

UFO tartışmalarıyla alakalı olarak NASA Başkanı Bill Nelson’ın son açıklaması sosyal medyanın gündemine oturdu.
Takip et
NASA’dan UFO görüntüleriyle ilgili yeni açıklama!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ABD, Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) Başkanı Bill Nelson’ın açıklamalarını konuşuyor.

Askeri radarlara yakalanan tanımlanamayan uçan cisimler (UFO) hakkında konuşan Nelson, bu cisimleri gören pilotlar ile görüştüğü belirti ve şu ifadeleri kullandı;

‘Bir şey gördüklerini biliyorlar. Radarları da bu nesneye kilitleniyor. Fakat bunun ne olduğunu bilmiyoruz. Dünyada bu tür bir teknolojiye sahip bir düşman olmadığını umarız.’

Dünya dışı hayatı aramanın NASA’nın en mühim misyonlarından birisi olduğunun altını çizen Nelson, paralel evren teorilerine de değindi.

DÜNYA DIŞI HAYATA İNANIYORUM

Dünya dışı hayat formları aramanın devamlı olarak üstünde çalıştıkları bir görev olduğunu dile getiren Nelson, “Orada kim var? Biz kimiz? Buraya nasıl geldik? Olduğumuz şeye nasıl dönüştük? Nasıl geliştik? Nasıl uygarlaştık? Ve milyarlarca başka güneşe ve milyarlarca başka galaksiye sahip bir evrende aynı şartlar var mı? “ diye bunun anlaması çok zor, çok büyük bir konsept olduğunu söyledi.

Nelson, ‘Benim kişisel görüşüm evrenin çok büyük olduğu ve şuanda başka evrenlerin olabileceğine dair teoriler bile var ve eğer vaziyet buysa, ben kimim ki Dünya gezegeninin tek gezegen olduğunu söyleyebilirim’ ifadeleri ile evrende Dünya dışında yaşam olduğuna dair inancını dile getirdi.

Geçtiğimiz aylarda katıldığı bir televizyon programında eski Başkan Obama da konu ile alakalı çok konuşulacak açıklamalara imza atmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.