“Namus İçin Öldürdüm” Demişti, Eşini Defalarca Kez Aldattığı Öğrenildi!

Konya’da eşini namus için 3 çocuğunun gözü önünde bıçaklayarak öldüren cani kocanın eşini defalarca aldattığı ortaya çıktı.  

Konya’da eşi Tuba Erkol’u 3 çocuğunun yanında namus için öldürdüğünü söyleyen Bekir Erkol’un eşini aldattığı ortaya çıktı. Eşini 20 bıçak darbesi ile çocuklarının gözü önünde canice katledilen Tuba Erkol’un ölmeden önce verdiği ifadeye ulaşıldı. Erkol’un ifadesinde eşinden şiddet gördüğü ve kocasından uzaklaştırma talep ettiği, 16 yıldır evli olduğu eşinin kendisini aldattığını ve bu nedenle aralarında tartışma yaşandığını ve evi terk ettiğini belirtti.

Erkol ifadesinde “Eşim bir daha beni  aldatmayacağına söz verdi. Ailemin de telkinleriyle tekrar barıştım ve birlikte yaşamaya başladık. Yaklaşık 4 aydır birlikte yaşıyorduk. Eşim yine eski huylarına devam ederek yine aldatmaya başladı. Kendisini birçok kez uyardım. Evde basit meselelerden de aramızda sürekli tartışma çıkar tekrar ayrılmak istedim eşim beni ölümle tehdit ediyor. Koruma talep ediyorum eşimden davacı ve şikayetçiyim.” dediği ortaya çıktı.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Eşinin şikayeti üzerine gözaltına alınan cani koca Bekir Erkol, eşine şiddet uygulamadığını, aldatmadığını söyleyerek hakkındaki şikayetleri yalanlayarak uzaklaştırma kararı ile serbest bırakıldı. Cani koca uzaklaştırma kararına rağmen Tuba Erkol’un evine giderek genç kadının canına kıymıştı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı