Naim Süleymanoğlu’nun Kızının Tek Çaresi Erdoğan

Halterci Naim Süleymanoğlu’na açılan babalık davasının ardından yapılan DNA testi sonucunda Sekai Mori'nin haltercinin kızı olduğu ortaya çıkmıştı. Testin sonucunda babasının nüfusuna geçmek isteyen Mori’nin isteği beklenmedik bir nedenden dolayı reddedildi.

Sekai Mori, 1991 yılında Türkiye’de doğduğunu söyleyerek halterci Naim Süleymanoğlu’nun babası olduğunu iddia etmişti. Japonya’da yaşayan Mori, Naim Süleymanoğlu’nun ölümünün ardından halterciye babalık davası açmıştı.


Babalık davası için mahkemeye başvuran Mori mahkeme kararı ile Süleymanoğlu’nun mezarını açılmasını sağladı.  Süleymanoğlu’nun mezarı açılarak alınan DNA örneği sonucunda  DNA testi yapıldı. Testin sonucunda Süleymanoğlu’nun kızı çıkan Mori, ünlü haltercinin nüfusuna geçmek için yeni bir başvuruda bulundu.

NÜFUSUNA KAYIT EDİLEMİYOR

Sekai Mori  babasının nüfusuna geçmek için başvuru talebinde bulundu. Yapılan başvuru istisnai bir durumdan dolayı mahkeme tarafından reddedildi. Mori’nin avukatlarının yaptığı açıklamalarda Naim Süleymanoğlu’nun sonradan Türk vatandaşı olması ve kızının 18 yaşından büyük olmasından dolayı Mori’nin babasının üzerine kaydının yapılamadığını açıkladı. Avukatlar kaydın yalnızca Cumhurbaşkanı’nın izin vermesi ile mümkün olacağını söyledi. Mori şimdi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın nasıl bir karar vereceğini merak ediyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı