adplus-dvertising

Nagehan Alçı okulların kapatılmasına tepki gösterdi!

Basın Mensubu Nagehan Alçı, ‘tam kapanma’ dönemi boyunca okulların kapatılmasına tepki gösterdi. Alçı, okulların en son kapanacak yerlerden olması gerektiğini ama kimsenin bu vaziyeti önemsemediğini söyleyerek “Büyük bir hayal kırıklığı içindeyim.” ifadelerini kullandı.
Takip et
Nagehan Alçı okulların kapatılmasına tepki gösterdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye yarın 19.00 itibariyle 17 günlük bir ‘tam kapanma’ dönemine girmeye hazırlanırken, henüz kimlerin muaf olacağı ve hangi iş yerlerinin açık olacağıyla alakalı soru işaretleri tam manasıyla giderilemedi.

Basın Mensubu Nagehan Alçı da İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelgede hangi kurumların ve kişilerin muaf tutulacağının madde madde açıklanmasına karşın herkesin kendisini ‘muaf’ ilan ettiğini öne sürdü.

Habertürk’teki “Ben bu kapanmadan hiçbir şey anlamadım” başlıklı yazısında, içişi ve imalat zincirlerinin çalışacak olmasını eleştiren Alçı, bu vaziyetin milyonlarca insanın sokakta olacağı manasına geldiğini söyledi.

Okulların ise kapalı olmasına tepki gösteren Alçı, okulların en son kapanacak yerlerden olması gerektiğini ama kimsenin bu vaziyeti önemsemediğini söyleyerek “Büyük bir hayal kırıklığı içindeyim.” ifadelerine yer verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.