Nafaka ödemiyor denen Mustafa Sandal’ı icradan banka dekontları kurtardı!

Emina Jahovic, 3 sene önce boşandığı Mustafa Sandal’a nafakasını ödemediği gerekçesiyle dava açıp hesaplarına haciz koydurmuştu. Mahkeme, Sandal’ın banka dekontlarıyla yaptığı itirazı kabul etti ve icra takibini durdurdu.
Takip et
Nafaka ödemiyor denen Mustafa Sandal’ı icradan banka dekontları kurtardı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

BANKA DEKONTUYLA CEVAP VERDİ

Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal’ın nafaka ve boşanma protokolünde yer verilen kira bedelini ödemediğini iddia ederek 1.1 milyon liralık haciz ve önlem kararı çıkarmıştı. Karara itiraz eden Sandal, eski eşine yaptığı ödemelerin banka dekontlarını İstanbul İcra Hukuk Mahkemesi’ne sundu. Dekontlara göre Sandal, Bebek’teki bir banka şubesinden Jahovic’e 62 kalemde 968 bin lira ödemiş.

DAVA OCAK AYINA ERTELENDİ

Mustafa Sandal’ın öte yandan, Çubuklu Vadi’deki villanın boşandıktan sonraki toplam kira bedeli olan 750 bin lirayı da eski eşine ödediği ve o belgeleri de mahkemeye sunacağı öğrenildi. İtirazı kabul ederek Emina Jahovic’in icra takibindeki birikmiş bütün alacak isteklerini durduran mahkeme, davayı erteledi. Dava, 20 Ocak 2022’de tekrardan görülecek.

ANNE ISMINE TAPU KAYDI YOK!

Emina Jahovic, açtığı davada “Mustafa, boşanmadan 1 yıl önce gayrimenkullerini annesinin üstüne geçirdi” iddiasında bulunmuştu. Resmi kayıtlarda meşhur sanatçının evlenmesinden sonra annesi Tülin İleri ismine yaratılmış bir tapu kaydına rastlanmadı.

Öte yandan Tülin İleri’nin çift evliyken Ulus’taki evini sattığı da öğrenildi. O dönem öte yandan Emina Jahovic’in ev tadilatı için Mustafa Sandal’a 1.5 milyon dolar para harcattığı ve kayınvalidesinin bu vaziyetten rahatsız olduğu iddia edilmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.