Müzede Korkunç Olay! 6 Yaşındaki Çocuk 10.Kattan Atıldı

İngiltere’de 17 yaşındaki bir genç, 6 yaşındaki bir çocuğu 10.kattan aşağı attı. Ağır yaralanan çocuk hastaneye kaldırılırken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Müzede Korkunç Olay! 6 Yaşındaki Çocuk 10.Kattan Atıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İngiltere’nin Londra şehrinde bulunan Tate Modern müzesinde geçtiğimiz gün 17 yaşındaki bir genç 6 yaşındaki bir çocuğu aşağı attı. Gözlem yerinde gerçekleşen olayda aşağı atılan çocuk ağır yaralandı. Olayın ardından polis ekipleri küçük çocuğu aşağıya atan genci gözaltına aldı.

10.kattan aşağıya atılan çocuğun müzenin 5.katında bulunan çatıya düştüğü öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri çocuğun gözlem yapılan alandan aşağıya atıldığı bilgisini paylaştı.

ATTIKTAN SONRA OLAY YERİNDEN AYRILMADI

Olayı gören bir vatandaş 17 yaşındaki gencin çocuğu aşağıya attıktan sonra olay yerinden ayrılmadan orada uzun bir süre beklediğini ifade etti. İnceleme yapan polis ekipleri de zanlı ile çocuğun arasında tanışıklık olmadığını açıkladı.

Olayına ardından gözlem alanında bulunan 48 yaşındaki Nancy Barnfield, “Bir kadının oğlum nerede çığlıklarını duyduktan sonra çocuğun düştüğünü fark ettik. Zanlının neden çocuğu attığını anlamadık. Daha sonra polisler gelip genci gözaltına aldı.“ açıklamalarında bulunda. Olayın ardından polis müzeye giriş ve çıkışları kapattı.

Müzede Korkunç Olay! 6 Yaşındaki Çocuk 10.Kattan Atıldı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.