Mutfak Masası Taşıyan Vatandaş Merdivenden Düşerek Hayatını Kaybetti

Karabük’te bir eve mutfak masası taşıyan Ersin Aksoy isimli bir vatandaş 2 kat çıktıktan sonra merdivenden düştü. Talihsiz vatandaş kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Karabük’te, Karabük Köyü Mahallesi Bilim Sokak’ta bulunan Mustafa Şahin’e ait 2 katlı evde insanı hayrete düşüren bir olay yaşandı. Mobilya atölyesinde çalışan Ersin Aksoy (40), müşterisi Mustafa Şahin´e getirdiği mutfak masasını “Tek başıma taşırım” dedikten sonra ikinci kattaki merdivenlerin başına kadar getirdi.

SENDELEYİP 8 BASAMAK YUVARLANDI

DHA’da yer verilen habere göre burada biraz mola verdikten sonra Mustafa Şahin’e “Biraz iyi değilim” diyen Ersin Aksoy, sendeleyerek 8 basamaklı merdivenlerden yuvarlandı. Başına darbe alan Ersin Aksoy, hareketsiz kaldı.

EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYDI

Haber verilmesiyle gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin sonrasında Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen evli ve 3 çocuk babası Ersin Aksoy, yapılan bütün müdahalelere karşın kurtarılamadı.

İKİ HAFTA ÖNCE ANJİYO OLMUŞ

Ersin Aksoy’un kalp rahatsızlığının bulunduğu ve 2 hafta önce Ankara´da bir hastanede anjiyo olduğu öğrenildi. Olayla alakalı soruşturma açıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı