adplus-dvertising

Müşteri gibi sipariş verdi, çiğköfteciyi kurşunladı; o anlar kamerada

Avcılar’da Ispartakule’de bir çiğköfte dükkanına gelen silahlı saldırgan, sipariş verdikten sonra işyeri sahibini kurşunladı. Olay ardından koşarak uzaklaşmaya çalışan şahıs, kafasına çantayı yese de arkasına bakmadan kaçtı. Meydana Gelen o dakikalar ise anbean güvenlik kamerasına yansıdı.
Takip et
Müşteri gibi sipariş verdi, çiğköfteciyi kurşunladı; o anlar kamerada
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, geçtiğimiz Cumartesi günü Avcılar Ispartakule’de bulunan bir çiğköfte dükkanında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre müşteri kılığında çiğköfte almaya gelen silahlı saldırgan, dükkan sahibi Burak Demir’e sipariş verdi. O sırada çiğköftecinin içinde dolaşan şahıs, bir müddet bekledikten sonra belinden çıkardığı silah ile Demir’e iki el ateş etti.

Bacağından yaralanan dükkan sahibi kanlar içerisinde yere düşerken, kaçmak isteyen saldırgana çevredeki bir kadının çantası ile müdahale etmek istedi. Çevredekilere aldırmayan saldırgan şahıs, koşarak olay yerinden uzaklaştı. Meydana Gelen o dakikalar ise işyerinin güvenlik kamerasına an be an yansıdı.

“Sipariş hazırlarken iki el ateş etmiş”

Olay anlarını anlatan Esnaf Mustafa Çeçen, “Bir kişi yan komşumuz olan çiğköfteciye gelerek sipariş vermiş. Dükkan sahibinin siparişi hazırladığı esnada ise belinden silahını çeken şahıs 2 el ateş etmiş. Olayda komşumuz bacağından vurulurken, saldırgan şahıs apar topar kaçmış. Yaralının ise vaziyetinin şimdi iyi olduğunu duyduk, kısa zaman sonra ameliyat olacakmış” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.