Mustafa Varank’ın Fotoğrafı Sonrası Yerli Aracın Neye Benzediği Belirlendi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın örtülü olarak paylaştığı yerli otomobil fotoğrafının sonrasında kullanıcılar aracın nasıl göründüğü ile ilgili bir fotoğraf paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yerli arabanın 27 Aralık’ta Gebze’de tanıtılacağını açıklamasının sonrasında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, örtülü aracın fotoğrafını paylaşması sosyal medya kullanıcılarına aracın biçimi ve ayrıntılarını tahmin etme fırsatı sundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yerli arabanın 27 Aralık’ta Gebze’de tanıtılacağını açıklamasının sonrasında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, örtülü araçlara ait fotoğrafı twitter hesabından paylaştı. Fotoğrafın yayınlanması ardından yerli araba sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında girdi.

Konuşulan konuların başında; yerli arabanın İtalyan Pininfarina firmasının tasarladığı K350 consepti ve Vietnam merkezli otomotiv şirketi VinFast için tasarladığı araçlara olan benzerliği oldu. Sosyal medyada; yerli arabanın büyük ölçüde böyle olacağı far, sis farı ve pancur kısmında değişikliklerin olabileceği ifade edildi. 27 Aralık’ta gerçekleşmesi beklenen tanıtım etkinliğinde bütün ayrıntılar bir sır olmaktan çıkacak.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı