Mustafa Keser’den Bülent Ersoy hakkında yeni açıklama! “Herkes şok olacak”

Meşhur şarkıcı Mustafa Keser, Benzemez Kimse Bize programının sona ermesinin sebebi olarak Bülent Ersoy’un yersiz kapris ve tutumlarını sebep göstermişti. Konuyla alakalı yeni açıklamalarda bulunan Keser, “Önümüzdeki günlerde bu hususta çok geniş, olay oluşturacak bazı açıklamalarım olacak. Tüm Türkiye şok olacak” şeklinde konuştu.
Takip et
Mustafa Keser’den Bülent Ersoy hakkında yeni açıklama! “Herkes şok olacak”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Star TV ekranlarında yayınlanan Bülent Ersoy ile Mustafa Keser‘in sunduğu Benzemez Kimse Bize programı yalnızca 2 bölüm yayında kalabildi. Programa son verilmesinin sebebini sosyal medya hesabından paylaşan Mustafa Keser, tüm aksaklıkların Bülent Ersoy’un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklandığını belirtmişti.

“OLAY OLUŞTURACAK AÇIKLAMALAR YAPACAĞIM”

Ataköy’de sahne aldığı bir mekandan çıkarken basın mensuplarının sorularını cevaplayan Mustafa Keser, Bülent Ersoy ile yaşadığı olaylar hakkında konuştu. Televole mikrofonlarına yaptığı açıklamada Keser, “Önümüzdeki günlerde bu hususta çok geniş, olay oluşturacak bazı açıklamalarım olacak. Tüm Türkiye şok olacak” şeklinde konuştu.

BÜLENT ERSOY HAKKINDA NE DEMİŞTİ?

Meşhur şarkıcı, Bülent Ersoy ile sunduğu programın sona ermesiyle alakalı Instagram’dan şu ifadeleri kullanmıştı:

“Sevgili müzik dostları; Bülent Ersoy ile olan programla alakalı görüş ve düşünceleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Bu programa başlamadan önce sizlerin de izlediğiniz ve gördüğünüz gibi bazı aksaklıkların olabileceğini, programa başlamadan önce öngörmüştüm fakat, kendisinden hem yaş hem de sanatça daha büyük birinin yanında daha saygılı olacağını düşünerek programı kabul ettim. Ve ne yazık ki yanıldım. Hepinizden bunun için özür diliyorum. Yukarıda zikrettiğim aksaklıkların yapımcımız Sayın Polat Yağcı ve Sayın Star TV kanal yönetiminin hiçbir dahli ve alakası yoktur. Tüm aksaklıkları Sayın Bülent Ersoy’un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklanmıştır. İleriki günlerde de bir basın toplantısı yaparak bununla alakalı sizleri daha geniş bir çerçevede bilgilendireceğim.”

Mustafa Keser’den Bülent Ersoy hakkında yeni açıklama! “Herkes şok olacak”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.