adplus-dvertising

Mustafa Karataş, Kanal 7’de Sahur Vakti’nde

Mustafa Karataş'ın programı hangi kanalda saat kaçta? Prof. Dr. Mustafa Karataş her Ramazan olduğu gibi bu Ramazan'da da Sahur Vakti Ramazan programında canlı yayında ekranlarda izleyici ile buluşacak. Karataş'ın programı Kanal 7'de gece saat 01:45’te canlı olarak başlayacak.
Takip et
Mustafa Karataş, Kanal 7’de Sahur Vakti’nde
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

On bir ayın sultanı Ramazan ayı büyük bir coşkuyla Kanal 7 ekranlarında karşılanıyor. Ekranların sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetleriyle Sahur Vakti, Ramazan ayı boyunca izleyicisinin ibadet dolu Ramazan yolculuğuna ortak olacak.

Müslümanların dört gözle beklediği Ramazan ayının maneviyatı Kanal 7 ekranlarında meydana gelecek. Sahur ekranlarının vazgeçilmez programı Sahur Vakti, Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Ramazan ayı boyunca izleyicisinin oruç heyecanına eşlik edecek. Kalplerin huzura kavuştuğu Ramazan ayının faziletleri, bu mübarek aya özel ibadetler, Müslümanların öncüsü Hz. Muhammed’in hayatından örnekler ve İslam tarihinin tozlu sayfalarında yer verilen mühim olaylar Mustafa Karataş’ın anlatımlarıyla Sahur Vakti’nde yaşam bulacak.

Ramazan ayının huzuru, İslam tarihinde meydana gelen mühim olayları, Kur’an-ı Kerim tilavetleri, çok özel dualar Ramazan boyunca ‘Mustafa Karataş ile Sahur Vakti’nde yer alacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.