adplus-dvertising

Mustafa Cengiz’den Şok Sözler!

12 Eylül 2019, 14:41 tarihinde eklendi
Geçtiğimiz sezonu şampiyon tamamlayan Galatasaray'ın başkanı Mustafa Cengiz, flaş açıklamalarda bulundu. Mustafa Cengiz gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Takip et
Mustafa Cengiz’den Şok Sözler!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Süper Lig’de kaos bitmiyor. Fatih Terim’in aldığı cezanın ardından Kasımpaşa maçına Ali Palabıyık’ın tayin edilmesiyle ipler iyice gerildi. Galatasaray’ın başkanı Mustafa Cengiz gündeme dair açıklamalarda bulundu. Mustafa Cengiz’in açıklamalarından haber.com’un derledikleri şu şekilde;

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: “Bu ligin de, onu tescil eden makamların da onurlu ve şerefli olduğunu düşünüyoruz. Kurulların ve hakemlerin Galatasaray’a rahatça kart çıkarması bizim için rahatsız edici. Hakemlere Galatasaray’ın lehine hata yaparsanız cezalandırılırsınız deniyor. Sanki Galatasaray’ın önünü kesmek ister gibi bir eğilim hissediyoruz. Bu endişeler nereden kaynaklanıyor? Birisi çıkıyor ve son şampiyonluklar şaibelidir diyor. Ortada 2 hakem var. Bizim camiamızın tepki gösterdiği hakemler. 34 maç oynuyoruz. 2 hakemi cımbızla çekip askıya aldılar ve gözdağı verdiler. Galatasaray’ın lehine hata yaparsanız cezalandırılırsınız. Ama aleyhine hata yaparsanız korkmayın. Başkanı konuşur, teknik direktörü konuşur ceza alır diyorlar.” dedi

KULÜPLER BİRLİĞİ BİZİM İÇİN YOK HÜKMÜNDEDİR

Mustafa Cengiz: “İçinde Galatasaray’ın olmadığı Kulüpler Birliği, bizim için yok hükmündedir. Emre Mor ve Adem Büyük’ü neden Milli Takım’a almadın? diye Şenol Güneş’e serzenişte bulunabilirim. G.Saray milli takımdır demedik. Milli Takım’da birçok oyuncumuz yer aldı. Biz milli olan her şeye sahip çıkarız. O bizimdir bize aittir. Adem Büyük, Şener Özbayraklı gibi isimleri milli takıma ben olsam alırdım. Bu tabi ki kişisel fikrim.” dedi.

Mustafa Cengiz: “Galatasaray’a karşı ciddi bir cephe var. Ciddi bir algı yönetimi var. Biz bu cepheyi de bozarız, varsa oyunlarını da bozarız. Bizim gücümüz buna rahatlıkla yeter. Bizim ana hedefimiz yabancı takımları yenmek ve dünyanın tepesine olan yürüyümüşüzü sürdürmek. ” ifadelerini kullandı.

TARAFTARIMIZ DİKKATLİ OLSUN

Mustafa Cengiz: “Taraftarımızın özellikle önümüzdeki iki maçta saha kapatmaya yönelik provokasyonlara ve ajanlara dikkat etmesini öneriyorum” ifadelerini kullandı.

KAPASİTE ARTTIRMAK İÇİN BAŞVURU YAPTIK

Mustafa Cengiz: “Türk Telekom Stadı’nın kapasitesinin 10 binin üzerinde artırılması için başvuru yaptık. Kombinelerde neredeyse doyma noktasındayız, 40 bini aştık. Forma yetiştiremiyoruz” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.