adplus-dvertising

Müslüme’nin 14 yaşındaki ablasının da cinsel tacize uğradığı öğrenildi!

Türkiye’yi sarsan olayda, 3 yaşındaki Müslüme Yağal’ın ölümüyle alakalı tutuklanan dede Hasan Yağal’ın, gelinine tecavüzünden dünyaya gelen 14 yaşındaki A.Y.’ye de cinsel tacizde bulunduğu gün yüzüne çıktı.
Takip et
Müslüme’nin 14 yaşındaki ablasının da cinsel tacize uğradığı öğrenildi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye, Yörük kızı Müslüme Yağal’ın ölümündeki sır perdesinin aralanmasını bekliyor. Hergün yeni bir iddianın ortaya atıldığı olayda dede olarak bilinen Hasan Yağal’ın, gelinine tecavüz ettiği, bu tecavüzden A.Y.’nin dünyaya geldiği ortaya çıkmıştı. Yörük kızı Müslüme Yağal’ın ölümü bütün Türkiye’yi kahrederken, dede olarak bilinen Hasan Yağal’ın tutuklanmasıyla alakalı olarak yeni ayrıntılara ulaşıldı.

Anne Selvi Yağal ifadesinde, Hasan Yağal’ın, eşi askerdeyken kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu ve 14 yaşındaki A.Y.’nin bu saldırı ardından dünyaya geldiğini öne sürdü. Dedenin tecavüzden doğan A.Y.’ye de cinsel taciz de bulunduğu kız çocuğunun “Dedem beni sıkıştırırdı” dediği öğrenildi.

3 AYRI SUÇTAN TUTUKLANDI: “KASTEN ÖLDÜRME”, “CİNSEL SALDIRI” VE “CİNSEL İSTİSMAR”

Türkiye, Yörük kızı Müslüme Yağal’ın ölümündeki sır perdesinin aralanmasını bekliyor. Her gün yeni bir iddianın ortaya atıldığı olayda dede olarak bilinen Hasan Yağal’ın, gelinine tecavüz ettiği, Müslüme Yağal’ın babası olduğu SABAH’ın haberi ile ortaya çıkmıştı.

Müslüme’nin ölümü ardından tutuklanan Hasan Yağal’ın, 3 ayrı suçtan tutuklandığı öğrenilirken, dede olarak bilinen Hasan Yağal’ın, “kasten öldürme”, “cinsel saldırı” ve “cinsel istismar” suçlarından tutuklanarak cezaevine konulduğu bilgisine ulaşıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.