Muşlu Anne, Çocuğu İçin Devlet Yetkililerine Seslendi

Muşlu anne, doğum sırasında oksijensiz kaldığı için beyin felci geçiren kızı için yetkililerden yardım istedi. Acılı annenin videosu, sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girdi.

Muşlu anne, çektiği 45 saniyelik video ile kızı için yardım istiyor. Doğum esnasında oksijensiz kaldığı için beyin felci geçiren kızı için yetkililerin devreye girmesini isteyen acılı annenin videosu, sosyal medyada elden ele dolaşıyor. Videoyu paylaşanlar altına yetkilileri eklemeyi de ihmal etmiyor.

Sosyal medya Muşlu annenin paylaşımını konuşuyor. 45 saniyelik video çekerek yetkililere seslenen acılı anne, kızının tedavi masraflarını karşılayamadıklarını belirtiyor. Kızının acı çekmeden yaşayabilmesi için böyle bir yola başvurduğunu belirten acılı anne, kızının ağrılarına dayanamadığını vurguladı. Çok sayıda yorum ve paylaşım alan videonun ilgili yerelere ulaşıp ulaşmayacağı ise merak konusu. Çekim esnasında küçük kızın hareketleri ise videonun izleyenlerin yüreklerini dağladı.

HALUK LEVENT ÇARE OLABİLİR

Videoya yorum yapan bazı sosyal medya kullanıcıları ise acılı annenin Haluk Levent’ten yardım istemesi gerektiğine dikkat çekti. Haluk Levent, daha önce birçok kişinin sıkıntısını çözmüş ve taraflı tarafsız herkes tarafından takdir edilmişti. Acılı annenin kızı için verdiği mücadele, özellikle anne-babaları derinden sarstı. Bazı kullanıcılar da Türkiye’nin önde gelen iş adamlarına bu konuyla ilgilenmeleri çağrısında bulundu. Temennimiz acılı annenin bir an evvel kızının sağlıklı günlerini görebilmesi. Bunun için kim üzerine ne düşüyorsa yapmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı