Muriç Devlerin Listesinde

Geçtiğimiz sezon Rizespor’da gösterdiği performans ile transfer sezonunda en çok konuşulan futbolculardan biri olan Vedat Muriç, sezona iyi başlaması sonrası Avrupa’dan birçok takımın dikkatini üzerine çekti.

Rizespor forması ile gösterdiği performans sonucu transfer sezonunda, Galatasaray ve Fenerbahçe Vedat Muriç’i transfer etmek için Karadeniz ekibinin kapısını çalmıştı. İki takımın da istediği Muriç transferi birçok tartışmayı beraberinde getirmişti ve Fenerbahçe oyuncuyu ikisi bonservisi ile ikisi de kiralık olarak toplam 4 futbolcuyu Rizespor’a vermişti ve üstüne de 3.5 milyon euro vererek Muriç’i takıma kazandırmıştı.

Bu sezona da hızlı giriş yapan Muriç, Avrupa’nın gözde takımlarının da dikkatini çekmeyi başardı. En son İngiltere karşısında oynadığı futbolla dikkat çeken ve 1 gol 2 asist kaydeden Muriç için, Tottenham scout ekibi İngiltere – Kosova maçını takip etti.

TOTTHENAM’DAN SONRA ATLETİCO MADRİD

Muriç performansı ile Totthenam dışında Atletico Madrid’in de dikkatini çekti. Hürriyet’te yer alan habere göre La Liga ekiplerinden Atletico Madrid’in Muriç için ilgilendiği iddia edildi. Madir takımının Fenerbahçe’nin lig maçı için scout ekibi göndereceği bildirildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı