Murat Yıldırım, Kadın Yarışmacıya Hava Atmak İsterken Baltayı Taşa Vurdu

Sunuculuğunu yaptığı programda futbol sorusu üzerinden kadın yarışmacıya hava atmak isteyen Murat Yıldırım, "Kesinlikle bu olamaz" dediği şıkkın doğru cevap çıkması ile neye uğradığını şaşırdı.
Takip et
Murat Yıldırım, Kadın Yarışmacıya Hava Atmak İsterken Baltayı Taşa Vurdu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programlarından Kim Milyoner Olmak İster’de Murat Yıldırım, yarışmacılardan birine bilgisiyle hava atmak isterken baltayı taşa vurdu.

Kenan Işık’ın talihsiz bir kaza sonucu bitkisel hayata girmesi ile Kim Milyoner Olmak İster’de sunuculuk koltuğuna oturan Murat Yıldırım, ilginç hareketleri ile programa damga vurmaya devam ediyor. Yarışmanın geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümlerinden birinde Manchester City'nin kalecisi Bert Trautmann hakkında sorulan futbol sorusunu bilemeyen kadın yarışmacı, ödülünü alarak yarışmadan çekildi.

YANLIŞ BİLDİ, KONUYU DEĞİŞTİRDİ

İşte ne olduysa tam da bu andan itibaren oldu. Sorulan sorunun şıklarını değerlendiren Murat Yıldırım, “Boynu kırılan bir insan maça devam edemez. Kesinlikle sol koldur” diyerek bilgisiyle hava atmak istedi. Ancak sorunun doğru cevabının “Boyun” çıkması ile neye uğradığını şaşıran Yıldırım, “İyi ki çekilmişiz” diyerek konuyu değiştirip yarışmacıyı uğurladı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.