Murat Övüç’ün annesi hayatını kaybetti! Murat Övüç’ün annesi neden vefat etti?

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, yaptığı açıklamada annesinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Peki Murat Övüç'ün annesi kimdir? Öldü mü? Kaç yaşında, neden öldü?
Takip et
Murat Övüç’ün annesi hayatını kaybetti! Murat Övüç’ün annesi neden vefat etti?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz aylarda sosyal medyayı çok aktif kullanan Murat Övüç’ün, Koah hastası annesinin nefes darlığı yüzünden yoğun bakıma alındığını açıklamıştı. Murat Övüç, üzüntüsünü sosyal medya hesabından üstü kapalı bir şekilde takipçileriyle paylaşıp onlardan dua istemişti.

MURAT ÖVÜÇ’ÜN ANNESİ, KAÇ YAŞINDA, NEDEN ÖLDÜ?

Murat Övüç’ün annesi hayatını kaybetti. Övüç’ün annesinin yaşı ve neden öldüğüne ilişkin bir bilgi bulunmamaktadır. Öte yandan anne Övüç, geçtiğimiz yıl Koah hastalığı nedeniyle yoğun bakımda tedavi görmüştü.

Murat Övüç’ün annesi hayatını kaybetti! Murat Övüç’ün annesi neden vefat etti?

Sosyal medya paylaşımları ile tanınan Murat Övüç’ün annesi hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Murat Övüç, paylaşımında ‘Canım annemi kaybettim ciğerim yanıyor’ ifadesine yer verdi.

Bir süredir rahatsız olan annesinin hayatını kaybettiğini ‘Canım annemi kaybettim ciğerim yanıyor’ sözleriyle duyuran Murat Övüç’e pek çok ünlü isimden baş sağlığı mesajı geldi.

MURAT ÖVÜÇ KİMDİR?

Murat Övüç 1968 yılında dünyaya geldi. Partevniyal Lisesi’ni bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü’nde okudu. Üç ablası ve bir abisi olan Murat Övüç, 5 kardeşin en küçüğü. 7 yıllık evliliğinden 19 yaşında bir oğlu olan Murat Övüç, Beyoğlu’nda otel ve restoran işletiyor.

Tüm bunların yanı sıra yönetmenliğini Sedat Kapurtu’nun üstlendiği, 17 Ağustos 2018 tarihinde vizyona giren Benim Adım Osman isimli komedi filminin oyuncu kadrosunda yer almıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.