Murat Boz’un mesajı dikkat çekti

11 Şubat 2021, 10:26 tarihinde eklendi
Yaklaşık 1,5 yıl önce oyuncu Aslı Enver ile evliliğin eşiğinden dönen Murat Boz, Instagram paylaşımıyla dikkat çekti. İşte Boz’un sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölen o mesajı…
Takip et
Murat Boz’un mesajı dikkat çekti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Aslı Enver-Murat Boz ayrılığının üzerinden 1,5 yıl geçti. İkili, evlilik yolunda ilerlerken sürpriz şekilde sonlanan aşklarının ardından sosyal medya hamleleri ile gündeme geliyor.

Murat Boz’un mesajı dikkat çekti

Instagram hesabının hikaye bölümünden bir fotoğrafını paylaşan Murat Boz, “Ben yine bekledim seni. En iyi ben özledim seni. Göze al yollarımı” mesajını yazdı.

Murat Boz’un mesajı dikkat çekti

Ünlü şarkıcının bu paylaşımı, sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Kimileri “Yeni şarkısının sözlerini paylaşmış” derken, bazı takipçileri de “Eski aşkı Aslı Enver’e gönderme yapıyor” yorumunda bulundu.

Murat Boz’un mesajı dikkat çekti

Aslı Enver, geçtiğimiz ay Instagram’da dolaştığı esnada yanlışlıkla Murat Boz’un bir fan hesabını takip etmişti. Güzel oyuncu, bu durumu fark edince hızla takibi bırakmıştı.

Murat Boz’un mesajı dikkat çekti

Enver’in sosyal medyada gündem olan ‘yanlış takip’ hamlesinin ekran görüntüsü alınınca, eski sevgilisi Murat Boz’u stalkladığı (gizlice takip) ortaya çıkmıştı.Murat Boz’un evlilik fikrine sıcak bakmaması nedeniyle Aslı Enver’in ayrılık kararı aldığı iddia edilmişti. Çift, Ekim 2019’dan bu yana görüşmüyor. İkilinin hayatında bir süredir kimse bulunmuyor. Ayrılığa üzülen Aslı Enver ve Murat Boz’un hayranları, “Birbirinize bir şans daha verin” çağrısı yapıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
XX
11 Şubat 2021, 16:55 tarihinde yazildi

seni napsin Asli Enver …bulamadinmi baskasini Murat Boz Asli Enverin erkek Arkadasi var .ne miyde var sizlerde ya Ayrldiniz daha ne pesindesin tuhafve sinirsinBoz.

  • Cevapla
  • 0