Murat Boz, Uygulama ile Kendini Yaşlandırdı

Ünlü isimler, son dönemlerde telefonlarına indirdikleri uygulama ile kendilerini yaşlandırıp takipçileriyle paylaşıyor. Bu akıma son uyan isimlerden biri de Murat Boz oldu.
Murat Boz, Uygulama ile Kendini Yaşlandırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dönemin popüler uygulamalarından biri olan yaşlandırma programı, ünlü isimler arasında büyük rağbet gördü. Program sayesinde kendilerini yaşlandıran ünlü isimler, ortaya çıkan görüntüyü takipçileriyle paylaşıyor. Ünlü şarkıcı Murat Boz da bu akıma ayak uyduran isimlerden oldu.

Sosyal medyada 9,5 milyona yakın takipçisi olan Murat Boz, son paylaşımıyla takipçilerini şaşırttı. Son dönemlerde en popüler uygulamalardan biri olan yaşlandırma programı ile kendisini yaşlandıran yakışıklı şarkıcı, fotoğrafı da takipçilerinin beğenisine sundu. Kısa sürede 142 bine yakın beğeni alan fotoğrafın altına ünlü şarkıcının takipçileri “Adam yaşlıyken bile yakışıklı” şeklinde yorumlar yaptı. Murat Boz’un fotoğrafına yorum yapan isimlerden biri de Seda Sayan oldu.

SEDA SAYAN’I ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTTULAR

Son günlerde Şeyma Subaşı’yı hedef alan açıklamaları ile gündeme gelen Seda Sayan, birlikte O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yaptığı Murat Boz’un fotoğrafının altına yaptığı yorumda “Yine yakışıklısın annem yaaaaa” ifadesini kullandı. Ancak Seda Sayan’ın yaptığı yorum, Murat Boz’un hayranlarının pek hoşuna gitmedi. Birçok kişi, ‘Kadırgalı’ lakaplı şarkıcı için “Yalaka” ifadesini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.