Murat Boz Aslı Enver Çiftinden Lüks Gezinti

Murat Boz ve Aslı Enver önceki akşam Etiler’de kameralara yakalandı. Ünlü çiftin bir mekandan görüntülendiği gecede iki adet araçla mekandan ayrılmaları dikkat çekti. Araçların toplam değerinin 5 milyon TL olduğu öğrenildi.

Ünlü dünyasının en popüler çiftlerinden olan Murat Boz ve Aslı Enver geçtiğimiz akşam Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. çiftin son derece neşeli olduğu görülürken bir detay kameralardan kaçmadı. Murat Boz ve Aslı Enver’in mekan çıkışında farklı arabalara bindiği görüldü.

ARAÇLARIN TOPLAM DEĞERİ 5 MİLYON TL

Murat Boz yeni aldığı aracın şoför koltuğuna geçerken, sevgilisi Aslı Enver Murat Boz’un eski aracını kullandı. Çiftin mekandan ayrılırken iki ayrı araç kullanması dikkatlerden kaçmadı. Toplam değerlerinin 5 milyon TL olduğu öğrenilen lüks araçlarla İstanbul turu yapan çift sosyal medyada da günün konusu oldu. Çiftin son dönemdeki ayrılık haberlerinin boşa çıkmasına neden olan görüntüler, hayranlarının beğenisini topladı.

Son model arabalarıyla İstanbul turu atan çiftin daha sonra evlerine geçtiği ve Murat Boz’un yeni aldığı arabasını denemek için geceye iki arabayla çıktıkları öğrenildi. Çifte arkadaşları da eşlik etti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı