Murat Akdoğan’ın ailesi Hande Erçel’i istemeyince aşk bitti!

Hande Erçel-Murat Akdoğan aşkı bitti! Bir ay süren aşk, Murat Akdoğan’ın ailesinin Hande Erçel’i veto etmesiyle son buldu.
Takip et
Murat Akdoğan’ın ailesi Hande Erçel’i istemeyince aşk bitti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Onların ilişkisi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü! Ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışan meşhur oyuncu Hande Erçel ve iş insanı Murat Akdoğan, birbirlerinden çok hoşlanmış kısa zaman sonra da sevgili olmuşlardı.

İlişkinin ortaya çıkmasıyla da magazin gündeminin bir numarasına yerleşmişlerdi.

Aldığım duyumlara göre Murat Akdoğan’ın aynı isimi taşıyan babası Dr. Murat Akdoğan ortaya düşen haberlerden hiç ama hiç mutlu olmamış! Oğlunun gündeme böyle gelmesine sinirlenen Dr. Akdoğan, ilişkiyi veto etmiş!

Babasını dinleyen Murat Akdoğan ise Hande Erçel’e yolun başında ayrılmalarının daha doğru olacağını belirterek ilişkiyi sonlandırmış.
Çift, ayrı yollara gitse de hâlâ birbirlerini sosyal medyadan takip etmeye devam ediyor.

Hızlı başladı, çabuk bitti…

Sosyal medya takipleşmesi de yakında biter…

Murat Akdoğan’ın ailesi Hande Erçel’i istemeyince aşk bitti!

Cansın Hacısoyu – Murat Akdoğan – Yıldız Akdoğan – Murat Akdoğan

Online seminerle kendinize bir iyilik yapın

Antalyalı başarılı eğitmen Banu Çorakçı, pandemi sebebiyle eğitimlerini online’a kaydırdı. Hacettepe mezunu, davranış bilimleri uzmanı olan Çorakçı, bütünsel bir uygulama olan ThetaHealing konusunda bugüne kadar 300’ün üstünde seminer verdi. Pandemi sebebiyle seminerlerine ara veren Banu Çorakçı, danışanlarından gelen yoğun istek üstüne eğitimlerini Zoom üstünden yapmaya başladı.

Murat Akdoğan’ın ailesi Hande Erçel’i istemeyince aşk bitti!

Çorakçı, ThetaHealing ile tanışmak isteyenlere 26 Mart’ta başlayacak olan üç günlük bir seminer düzenliyor.

Sizi önleyen inanç kalıplarından kurtulmak ve farklı bir kişisel gelişim tekniğiyle tanışmak istiyorsanız, Banu Çorakçı Akademi’yi takip edebilirsiniz.

Canlı yayında heyecanına yenildi

Kanal 7 erkanlarında yayınlanan Nermin Gül’ün sunumuyla gerçekleşen “Nermin’in Enfes Mutfağı” programının bu haftaki konuğu cemiyetin sevilen ismi Gülay Kamaz oldu. Program esnasında çok heyecanlanan Kamaz tansiyonu düşerek bayılınca herkesin yüreğini ağzına getirdi! Daha sonra iyi olduğunu söyleyerek yayına geri dönen Kamaz, programda yemeklerden kalan malzemelerle yüz maskeleri yaptı. Her mutfakta bulunabilen malzemelerle cildine nasıl bakım yaptığını ve nasıl koruduğunu gösterdi.

Murat Akdoğan’ın ailesi Hande Erçel’i istemeyince aşk bitti!

Yakın dostlar korona oldu

Cemiyetin meşhur çiftleri Metin-Aslı Şen, Selim-Eda Kosif ve Enver-İpek Erol’un çok yakın arkadaş oldukları ve yedikleri içtiklerinin ayrı gitmediği biliniyor. Meğer yakın dostların tamamı koronavirüse yakalanmış!
Her fırsatta bir araya gelen adlardan ilk hangisinin Covid’e yakalandığı ve diğerlerine bulaştırdığı bilinmiyor. Bilinen tek şey, bir haftadır karantinada olan dostların sağlık vaziyetleri iyi.
Evde dinlenerek ve ilaçlarını içerek Covid’i atlatmaya çalışan arkadaşlar, hastalıklarını gizlemeye çalışsa da cemiyetin dedikodu kazanı çoktan kaynamaya başlamış.
Ben de tamamına geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyorum…

Murat Akdoğan’ın ailesi Hande Erçel’i istemeyince aşk bitti!

Enver Varol – İpek Varol – Metin Şen – Selim Kosif – Aslı Şen – Eda Kosif

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.