Murat Akdoğan kimdir, mesleği ne? Hande Erçel ile Murat Akdoğan aşk mı yaşıyor?

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in işadamı Murat Akdoğan ile aşk yaşadığı iddia edildi. Murat Akdoğan kimdir? İşte Murat Akdoğan hakkında merak edilen detaylar. Muratcan Akdoğan kimdir? Hande Erçel ile Murat Akdoğan aşk mı yaşıyor?
Takip et
Murat Akdoğan kimdir, mesleği ne? Hande Erçel ile Murat Akdoğan aşk mı yaşıyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hande Erçel’in Muratcan Akdoğan adlı genç iş insanıyla aşk yaşadığı iddia edildi. Kerem Bursin ile Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Hande Erçel’in Murat Akdoğan (Murat Can Akdoğan) ile bir aydır gözlerden uzak aşk yaşadığı belirtiliyor. Bu dedikodu, “Hande’nin hayatında Murat Dalkılıç’tan sonra ikinci Murat dönemi” yorumlarına neden oldu. Peki ama Murat Akdoğan kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor, instagram adresi ne?

Son olarak şarkıcı Murat Dalkılıç ile uzun birliktelik yaşayan Hande Erçel’in ismi bir ara rol arkadaşı Kerem Bürsin ile anılmıştı. Şimdi de Murat Akdoğan ile gözlerden uzak bir birliktelik yaşadığı iddia ediliyor.

MURAT AKDOĞAN KİMDİR?

Hande Erçel ile adı anılan Murat Akdoğan cemiyet hayatında bilinen bir isim. Muratcan Akdoğan’ın ablası Cansın Hacısoylu’da aynı zamanda Murat Dalkılıç’ın arkadaşı olduğunu biliniyor. Muratcan Akdoğan’ın yıllarca önce yarıştığı karting otomobil sporları junior kategorisinde şampiyonluğu var.

Murat Akdoğan’ın kendisine ait spor salonu var.

Oyuncu Hande Erçel’in sevgilisi olduğu düşünülen Murat Can Akdoğan, Ethica, Estethica Hastaneleri, Ethica Sigorta ve MYC İnşaat’ın bağlı olduğu MYC Partners’ın Yönetim Kurulu Başkanı olan Murat Akdoğan’ın oğludur. 1985 yılında doğan Murat Akdoğan 36 yaşında genç bir iş adamı. Çapkın olduğu konuşulan Akdoğan’ın daha önce de adı Sinem Kobal ile anılırken ikilinin bir aydır gözlerden uzak bir birlikteliği olduğu konuşuluyor.

Murat Akdoğan kimdir, mesleği ne? Hande Erçel ile Murat Akdoğan aşk mı yaşıyor? Murat Akdoğan kimdir, mesleği ne? Hande Erçel ile Murat Akdoğan aşk mı yaşıyor?

MURAT AKDOĞAN HANDE ERÇEL’İN SEVGİLİSİ Mİ?

Daha öncede adı Sinem Kobal ile aşk dedikodularına karışan ve o dönemden magazin dünyasının aşina olduğu bir isim haline gelen Murat Akdoğan ile Hande Erçel arasında ortaya atılan aşk iddiaları hakkında iki taraftan henüz açıklama gelmedi.

Öte yandan ikili İnstagram’dan birbirlerini takip ediyor.

Murat Akdoğan kimdir, mesleği ne? Hande Erçel ile Murat Akdoğan aşk mı yaşıyor?

HANDE ERÇEL KİMDİR?

24 Kasım 1993 yılında doğan Hande Erçel aslen Bandırmalıdır. 28 yaşında olan güzel yıldız 1.73 m ve 57 kilodur. Yay burcu olan Hande Erçel hala Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde eğitimini sürdürüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.